Fujifilm Instax Mini 90 černý + Pouzdro + 10ks filmů

Odolné provedení: Ne, Min.ohnisková vzdálenost: 30 mm,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Instantní fotoaparát Fujifilm Instax Mini 90 v elegantní černé barvě s rychlostí závěrky 1/60 sec. a 60 mm objektivem s clonou f/12.7 vám umožní vytvořit a následně vytisknout kopírovací fotografie. Pyšní se stylovým retro designem. Dvojitá expozice pro snímání dvou obrazů do jednoho. Při focení oceníte foto režimy, automatickou expozici, režim Makro pro focení detailů i automatický blesk. Jednoduché ovládání a automatické vypnutí fotoaparátu po 5 minutách. Kompaktní rozměry a praktické kožené pouzdro usnadní přenášení a manipulaci se zařízením. O výdrž se stará dobíjecí li-ion baterie NP-45A.

Retro

Instantní fotoaparát pricházda ve stylovém a oblíbeném stylu retro, čemuž je podřízen design zařízení. Nadčasové černé provedení doplňují drobné detaily menší LCD displej na zadní straně. K fotoaparátu je dodáváno elegantní kožené pouzdro, také v černé barvě, které ho chrání před poškozením a prachem. Kompaktní rozměry umožňují mít foťák vždy po ruce a zachytit jedinečné momenty.

Foto režimy

Pro zachycení vzácných okamžiků je třeba brát v úvahu i světelné podmínky. K dosažení kvalitní fotografie vám dopomohou praktické fotografické režimy, které vám automaticky nastaví správnou rychlost elektronické závěrky a doby expozice, která je 1,8-1/400 s. Tlačítko Mode pro přepínání mezi jednodltivými režimy: Děti, Krajina, Párty a Makro.

Party režim: Při focení v klubech nebo v podnicích vám Party režim umožní zhotovit jasné snímky.

Režim Děti: Využijete ho při focení vašich dětí nebo domácích mazlíčků, případně jiných rychle se pohybujících objektů. Ideální je využít tento režim také v případě slabšího osvětlení v místnosti.

Režim Přírody:  Přírodní krásy nebo vzdálené objekty (vzdálenost až 3 metry) zachytíte právě s tímto režimem.

Makro režim: S Makro režimem (clona f/22) se můžete zaměřit na deaily iu menších objektech, bez potřeby využití přibližovacího objektivu

Blesk

Automatický blesk fotí s optimálním množstvím světla, které je přizpůsobeno objektem, jejich vzdálenosti a světelným podmínkám. Také pomáhá optimalizovat expozici. Jednoduchým nastavením si můžete zvolit požadovaný jas pomocí efektu high-key nebo low-key.


Režim Bulb a dvojitá expozice

S fotoaparátem můžete fotit iv noci, a to díky režimu Bulb (doba otevření uzávěrky je 10 sekund) a stativovému závitu, kterým fotoaparát disponuje. Při focení využijete i režim dvojité expozice. Režim snímá dva záběry, které se spojí do jedné fotografie.

Obsah balení: fotoaparát, kožené pouzdro, 10 listové balení filmu, Li-Ion akumulátor NP45, nabíječka, popruh na krk, nálepka Instax

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Odolné provedení Ne
Min.ohnisková vzdálenost 30 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fujifilm Instax Mini 90 černý + Pouzdro + 10ks filmů

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno