Fujifilm Instax Mini 9 růžový

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

2 190 Kč

Rezervace je zdarma

Cena v e-shopu:

2 190 Kč

Doprava zdarma

Skladem v e-shopu 2-5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 21,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Stylový fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 v růžovém provedení v retro designu vám umožňuje vytvořit si v režimu high-key fotografie za pár minut ve velikosti 62 x 46 mm. Fotoaparát v kompaktní velikosti disponuje selfie zrcátkem, díky kterému bude tvorba moderních selfie fotografií mnohem komfortnější. Napájení jedinečného fotoaparátu FUJI INSTAX 9 představují dvě AA 1,5 V baterie. Fotoaparát s rychlostí závěrky 1/60 sec, bleskem a ohniskovou vzdáleností 60 mm vám vytvoří jedinečné záběry. Součástí fotoaparátu je přídavná nasaditelná čočka, která umožňuje focení do vzdálenosti až 35 cm.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Režim High-key

S digitálním fotoaparátem FUJI INSTAX 9 budou vaše fotografie nejen jedinečné, ale díky režimu High-key i kvalitní. Tento režim si můžete aktivovat jednoduchým a rychlým stisknutím tlačítka, díky kterému budou všechny vaše fotografie pořízené v pestrých a jasnějších barvách. Výsledek tak bude stát opravdu za to.


Ovládání

Na první pohled vás okouzlí jeho stylový design, ale určitě si ho oblíbíte i díky jeho kompaktní velikosti, která vám zaručí, že manipulace s ním bude opravdu komfortní. Na to, abyste během pár minut drželi vaše fotografie na počkání je třeba udělat jen tři kroky. Zapnout fotoaparát, nastavit si volič do osvětlené polohy a vyfotit.

 

Napájení

FUJI INSTAX 9 je tou správnou volbou pro všechny, kteří chtějí trochu okusit něco z retro stylu. Právě takové je i samotné napájení fotoaparátu. Na to, abyste si mohli vytvořit impozantní snímky na počkání potřebujete jen dvě AA 1,5 V baterie. Nyní vám již nic nebrání v tom, abyste si mohli naplno vychutnat a zaznamenat cokoli jen chcete.

 

Selfie

I přesto, že jde o fotoaparát, který tak trochu připomíná časy minulé, je stylový fotoaparát FUJI INSTAX 9 vybaven selfie zrcadlem. Právě díky této maličkosti, která je umístěna hned vedle čočky, si můžete vytvořit moderní selfie fotografie is tímto fotoaparátem. Výše zmíněná čočka vám pomůže, abyste si váš fotoaparát nastavili do správné polohy.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Odolné provedení: Ne
Min.ohnisková vzdálenost: 30 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 130 mm
Výška: 140 mm
Délka: 80 mm
Hmotnost: 460 g

Obsah balení

Obsah balení: Fotoaparát, baterie, širokoúhlá předsádka, popruh

Baterie

Typ baterie: AA

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 30 mm

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru

Příslušenství k tomuto produktu

Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce

Nahoru