Fujifilm Instax Mini 9 zelený + 10ks filmů

Stylový fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 v zeleném provedení v retro designu vám umožňuje vytvořit si v režimu high-key fotografie na počkání. Pyšní se praktickým selfie zrcadlem, které vám umožňuje nastavit fotoaparát do správné polohy a vytvořit si tak moderní selfie fotografie. Napájení jedinečného fotoaparátu probíhá prostřednictvím dvou AA baterií a balíčku filmů. Fujifilm Instax Mini 9 s rychlostí závěrky 1/60 sec je vybaven přídavnou nastavitelnou čočkou, která dokáže zachytit objekty až do 35 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 33 %

Popis produktu

Režim High-key

Se stylovým fotoaparátem FUJI Instax Mini 9 budou všechny vaše fotografie nejen jedinečné, ale díky režimu High-key i kvalitní. Tento režim si můžete aktivovat jednoduchým a rychlým přepnutím kolečka, díky kterému budou všechny vaše fotografie pořízené v pestrých a jasných barvách. Výsledek tak bude stát opravdu za to.

 

Selfie zrcadlo

I přesto, že jde o fotoaparát, který tak trochu připomíná časy dávno minulé disponuje moderním selfie zrcadlem. Díky této maličkosti, která je umístěna hned vedle čočky, si můžete nastavit fotoaparát do správné polohy a vytvořit známé selfie fotografie. Přídavná nastavitelná čočka umožňuje zachytávání objektů až do blízkosti 35 cm.

 

Napájení foaparátu

FUJI Instax 9 Mini je tou správnou volbou pro všechny, kteří chtějí trochu okusit něco z retro stylu. Právě takové je i samotné napájení fotoaparátu. Na to, abyste si mohli vytvořit impozantní snímky na počkání potřebujete jen dvě AA baterie a balíček filmů. Pak vám už nic nebude bránit v tom, abyste si mohli naplno vychutnat a zaznamenat cokoli jen chcete.

Obsah balení: fotoaparát, 10 listové balení filmu, 2x AA baterie, popruh na ruku, nálepka Instax, širokoúhlá předsádka

Parametry produktu

Základní parametry

  • Odolné provedení Ne
  • Min.ohnisková vzdálenost 30 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zelená
Šírka: 110 mm
Výška: 116 mm
Délka: 60 mm
Hmotnosť: 340 g

Obsah balení

Obsah balení: širokoúhlá předsádka

Baterie

Typ batérie: AA

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 30 mm

Ostatní

Kód produktu: 70100141210

Všechny parametry

Recenze Fujifilm Instax Mini 9 zelený + 10ks filmů

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Mini 9 zelený + 10ks filmů