Fujifilm Instax Mini 9 modrý + Pouzdro + 10ks filmů vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

2 198 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 2 590 Kč
Ušetříte: 15 %
Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

2 198 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 2 590 Kč
Ušetříte: 15 %
Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 21,98 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Stylový fotoaparát FUJIFILM Instax Mini 9 v modrém provedení s rychlostí závěrky 1/60 sec a automatickým bleskem vám umožní vytvořit a následně vytisknout fotografie plné krásných barev. Pyšní se praktickým selfie zrcadlem, které vám umožňuje nastavit fotoaparát do správné polohy a vytvořit si tak moderní selfie fotografie. Režim High-key a funkce automatického nastavení jasu pro ostré záběry. Je vybaven přídavnou nastavitelnou čočkou. Kompaktní rozměry a praktické pouzdro usnadní přenášení a manipulaci se zařízením. Napájení je prostřednictvím 2 x baterií AA.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Automatické nastavení jasu

Stylový fotoaparát FUJIFILM Instax Mini 9 vám s funkcí automatického nastavení jasu usnadní pořizování fotografií. Foťák dokáže automaticky určit správný jas pro vyhotovení snímky a zároveň vás informuje o vhodném nastavení. Díky tomu budou vaše fotografie vypadat skvěle, ať už budete fotit v interiéru, za zamračeného počasí, nebo dokonce za jasného slunečného dne.

Režim High-key

Fotoaparát FUJIFILM Instax Mini 9 si s sebou můžete vzít na výlet či rodinnou oslavu a vytvářet tak krásné záběry. Při tvorbě záběrů využijete režim High-key, který aktivujete ho pouhým stisknutím tlačítka. Stačí si jen vybrat správný objekt a začít fotit. Vytvořené snímky budou plné pestrých a jasných barev.

Selfie zrcadlo a přídavná čočka

I přesto, že jde o fotoaparát, který tak trochu připomíná časy dávno minulé disponuje moderním selfie zrcadlem. Díky této maličkosti, která je umístěna hned vedle čočky, si můžete nastavit fotoaparát do správné polohy a vytvořit tak velmi oblíbené selfie fotografie. Přídavná nastavitelná čočka umožňuje zachytávání objektů až do blízkosti 35 cm.


Jednoduché a rychlé ovládání

FUJIFILM Instax MINI 9 si oblíbíte zejména kvůli snadné manipulaci, která nezabere mnoho času a jejím výsledkem je okamžité provedení kvalitní fotografie. Jen tři jednoduché kroky a fotografie je na světě. Nejdříve stiskněte tlačítko vedle objektivu pro zapnutí přístroje, pak nastavte volič do osvětlené polohy a nakonec stiskněte tlačítko focení. Vyhotovit fotografie ještě nikdy nebylo tak snadné! Výhodou fotoaparátu je i jeho automatické vypínání po pěti minutách, což šetří tužkové baterie (2 x AA baterie).

Obsah balení:

  • fotoaparát

  • kožené pouzdro

  • 10 listové balení filmu

  • 2 x AA baterie

  • popruh na ruku

  • nálepka Instax

  • širokoúhlá předsádka

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Odolné provedení: Ne
Min.ohnisková vzdálenost: 30 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šířka: 110 mm
Výška: 116 mm
Délka: 60 mm
Hmotnost: 340 g

Obsah balení

Obsah balení: širokoúhlá předsádka

Baterie

Typ baterie: AA

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 30 mm

Ostatní

Kód produktu: 70100138443

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru