Fujifilm Instax Mini 9 Big Box růžový vystavený kus s plnou zárukou

Filmový fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 ve stylovém růžovém provedení umožňuje vytvořit v režimu High-key fotografie na počkání ve velikosti 62 x 46 mm. Disponuje selfie zrcadlem, díky kterému bude tvorba moderních selfie mnohem komfortnější. Napájení probíhá prostřednictvím 2x AA 1,5 V baterií. Pyšní se rychlostí závěrky 1/60 sec, bleskem a ohniskovou vzdáleností 60 mm. Součástí balení je praktické pouzdro, rámeček a 2x film Instax mini Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 23 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Režim High-key a jednoduché ovládání

S filmovým fotoaparátem Fujifilm Instax Mini 9 budou vaše fotografie nejen jedinečné, ale díky režimu High-key i kvalitní. Tento režim si můžete aktivovat jednoduchým a rychlým stisknutím tlačítka, díky kterému budou všechny vaše fotografie pořízené v pestrých a jasnějších barvách. Výsledek tak bude stát opravdu za to. Na to, abyste během pár minut drželi vaše fotografie na počkání, je třeba udělat jen tři kroky. Zapnout fotoaparát, nastavit si volič do osvětlené polohy a vyfotit.

 

Napájení fotoaparátu

Fujifilm Instax Mini 9 je tou správnou volbou pro všechny, kteří chtějí trochu okusit něco z retro stylu. Právě takové je i samotné napájení fotoaparátu. Na to, abyste si mohli vytvořit impozantní snímky na počkání, potřebujete jen dvě tužkové 1,5 V AA baterie. Nyní vám již nic nebrání v tom, abyste si mohli naplno vychutnat a zaznamenat cokoli jen chcete.

 

Praktické selfie zrcadlo

I přesto, že jde o fotoaparát, který tak trochu připomíná časy minulé, je stylový fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 vybaven selfie zrcadlem. Právě díky této maličkosti, která je umístěna hned vedle čočky, si můžete vytvořit moderní selfie. Čočka vám pomůže, abyste si váš fotoaparát nastavili do správné polohy.

Obsah balení: fotoaparát Instax Mini 9, 2x balení filmu Instax mini (10 ks), ochranné pouzdro, rámeček

Parametry produktu

Základní parametry

  • Odolné provedení Ano
  • Min.ohnisková vzdálenost 60 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 118,3 mm
Výška: 116 mm
Délka: 68,2 mm
Hmotnost: 307 g

Obsah balení

Obsah balení: pouzdro, rámeček

Baterie

Typ baterie: AA

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 60 mm

Ostatní

Kód produktu: 70100142653

Všechny parametry

Recenze Fujifilm Instax Mini 9 Big Box růžový

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Mini 9 Big Box růžový