Fujifilm Instax Mini 70 červený

Fujifilm Instax Mini 70 je kompaktní a mezi uživateli mimořádně oblíbený model fotoaparátu, který můžete se sebou vzít kamkoli. Svou nízkou hmotností a malými rozměry Vás nijak neobtěžuje. Spolu s ním můžete vytvořit množství instantních fotografií rozměrů 62x46mm, ze kterých budete nadšeni nejen Vy, ale i Vaši nejbližší. Bude skvělým společníkem ať už na oslavách, večírcích, v přírodě nebo večerním posezení. Vyznačuje se mimořádně jednoduchým používáním, přijatelnou cenou i atraktivním provedením, kterým budete doslova nepřehlédnutelný. Výsledkem budou vždy ohromné snímky vysoké kvality. Hravě si poradí i se špatným osvětlením. Zrcadlo na přední straně oceníte při autoportrétech. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Design

Kompaktní vzhled a nízká hmotnost fotoaparátu Fujifilm Instax Mini 70 Vás zaujme už na první pohled. Moderní design a pohodlné uchopení je pomyslnou třešničkou, což však při častém používání jistě oceníte. Černé provedení působí velmi elegantně a nadčasově zároveň a osloví stejně dámy i pány.

Okamžitě ve Vašich rukou

Jelikož se Fujifilm Instax Mini 70 vyznačuje vytvářením instantních fotografií, chvíli po stisknutí spouště získáte hmotný a hmatatelný výsledek do Vašich rukou. Snímek dosahuje rozměr 62x46mm, přičemž je použit instantní film velikosti 86x54mm.

Funkce

K dispozici budete mít množství všestranných funkcí i režimů, čímž posunete vytváření snímků na zcela jinou úroveň. Na výběr budete mít z několika režimů, jako například Selfie, Makro, Krajina nebo i funkci automatického nastavení expozice. Výsledkem tak budou záběry vysoké kvality, a to za všech okolností. S opravdu výkonným bleskem si Instax automaticky přizpůsobí jas. Vy se tak nemusíte obtěžovat žádným speciálním nastavováním.

Selfie

V současné době jsou selfie snímky mimořádně oblíbené, na co společnost Fujifilm nezapomněla ani u tohoto typu fotoaparátu. Vyznačuje se speciálním Selfie režimem, který nabízí odpovídající jas a vzdálenost fotografování při vytváření autoportrétů. Zrcadlem na přední straně dotáhnete detaily, aby celá kompozice splňovala Vaše představy.

Další užitečné funkce

  • Hi-key mode: můžete dosáhnout překrásný odstín pleti
  • režim makro: 0,3m - 0,6m, na šířku: 3 m - ∞
  • Režim Samospoušť (1 snímků / 2 rámy sériové snímání)
  • Fill-in Flash
  • závit pro stativ

Parametry produktu

Základní parametry

  • Odolné provedení Ne
  • Min.ohnisková vzdálenost 60 mm
  • Max.ohnisková vzdálenost 60 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ne

Blesk

Režimy blesku: Auto, Výplň, Vypnutí blesku, Flash on

Spoušť

Samospoušť: 10
Rychlost závěrky (min): 1 s
Rychlost závěrky (max): 0,5 s

Obsah balení

Baterie: Ano
Obsah balení: remeň, klipy na uchytenie remeňa, 2 batérie

Osvětlení

Módy světelné expozice: Auto

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šířka: 99,2 mm
Výška: 113,7 mm
Délka: 53,2 mm
Hmotnost: 281 g

Baterie

Typ baterie: CR2

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 60 mm
Max.ohnisková vzdálenost: 60 mm

Ostatní

Kód produktu: 16513889

Všechny parametry

Recenze Fujifilm Instax Mini 70 červený

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Mini 70 červený