Fujifilm Instax Mini 11 růžový

  • Doprava zdarma

Odolné provedení: Ne, Min.ohnisková vzdálenost: 60 mm,


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 19,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Stylový Fujifilm Instax Mini 11 v růžovém provedení disponuje hledáčkem s reálným obrazem. Pyšní se kulatým tělem a nízkou hmotností, díky čemuž umožňuje komfortní ovládání. K dispozici režim Selfie pro snadné snímání autoportrétů. Balení obsahuje vyměnitelné příslušenství pro tlačítko spouště. Jeden luminescenční doplněk, který svítí ve tmě a druhý s designem klenotu v barvě fotoaparátu. Samozřejmostí je funkce automatické expozice.

Režim Selfie pro kvalitní autoportréty a záběry zblízka

Fotoaparát disponuje režimem Selfie, který vám umožní rychlé a jednoduché zhotovení vašich autoportrétů, ale i záběrů zblízka. Aktivuje se vytažením předního okraje objektivu po zapnutí fotoaparátu tak, aby byl viditelný nápis "SELFIE ON". Zkontrolovat kompozici můžete pomocí zrcátka, které je umístěno v těsné blízkosti objektivu. V tomto režimu dokáže Instax Mini 11 zaznamenat snímky ze vzdálenosti 30-50 cm.

Změňte vzhled tlačítka rychle a jednoduše

Co nepochybně oceníte, je způsob, kterým můžete změnit vzhled tlačítka a celého fotoaparátu. V balení totiž naleznete vyměnitelné příslušenství pro tlačítko spouště. K dispozici je jeden luminescenční doplněk, který svítí ve tmě a druhý s designem klenotu v barvě konkrétního fotoaparátu. Mini 11 se pyšní kulatým tělem a nízkou hmotností.

Funkce automatické expozice

Instax Mini 11 je vybaven funkcí automatické expozice, která snímá úroveň okolního světla po stisknutí tlačítka spouště a optimalizuje rychlost závěrky a výkon blesku podle podmínek. Díky optimální expozici pozadí a hlavního objektu tak můžete zaznamenat fotografie ve vysoké kvalitě i při slabém osvětlení.

Obsah balení: 2 ks baterií AA, popruh na ruku, designové kroužky pro personalizaci fotoaparátu, manuál.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Odolné provedení Ne
Min.ohnisková vzdálenost 60 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fujifilm Instax Mini 11 růžový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno