Fujifilm Instax Mini 11 bílý

Stylový Fujifilm Instax Mini 11 v bílém provedení disponuje hledáčkem s reálným obrazem. Pyšní se kulatým tělem a nízkou hmotností, díky čemuž umožňuje komfortní ovládání. K dispozici Režim self pro snadné snímání autoportérov. Balení obsahuje vyměnitelné příslušenství pro tlačítko spouště. Jeden luminiscentný doplněk, který svítí ve tmě a druhý s designem klenotu v barvě fotoaparátu. Samozřejmostí je funkce automatické expozice. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Režim selfie pro kvalitní autoportréty a záběry zblízka

Fotoaparát disponuje režimem selfie, který vám umožní rychlé a jednoduché zhotovení vašich autoportrétů, ale i záběrů zblízka. Aktivuje se vytažením předního okraje objektivu po zapnutí fotoaparátu tak, aby byl viditelný nápis "SELFIE ON". Zkontrolovat kompozici můžete pomocí zrcátka, které je umístěno v těsné blízkosti objektivu. V tomto režimu dokážete Instax Mini 11 zaznamenat snímky ze vzdálenosti 30 - 50 cm.

Změňte vzhled tlačítka rychle a jednoduše

Co nepochybně oceníte je způsob, kterým můžete změnit vzhled tlačítka a celého fotoaparátu. V balení totiž naleznete vyměnitelné příslušenství pro tlačítko spouště. K dispozici je jeden luminiscentný doplněk, který svítí ve tmě a druhý s designem klenotu v barvě konkrétního fotoaparátu. Mini 11 se pyšní kulatým tělem a nízkou hmotností.

Funkce automatické expozice

Instax Mini 11 je vybaven funkcí automatické expozice, která snímá úroveň okolního světla po stisknutí tlačítka spouště a optimalizuje rychlost závěrky a výkon blesku podle podmínek. Díky optimální expozici pozadí a hlavního objektu tak můžete zaznamenat fotografie ve vysoké kvalitě i při slabém osvětlení.

Obsah balení: 2ks baterií AA, popruh na ruku, designové kroužky na personilizáciu fotoaparátu, manuál.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Odolné provedení Ne
  • Min.ohnisková vzdálenost 60 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 107,6 mm
Výška: 121,2 mm
Délka: 67,3 mm
Hmotnost: 293 g

Obsah balení

Obsah balení: manuál

Baterie

Typ baterie: AA

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 60 mm

Ostatní

Kód produktu: 16655982

Všechny parametry

Recenze Fujifilm Instax Mini 11 bílý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Mini 11 bílý