Fujifilm Instax Mini 11 Big Bundle bílá


Filmový fotoaparát, Min. ohnisková vzdálenost: 30 mm, Typ baterie: AA, Odolné provedení: Ne. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stylový Fujifilm Instax Mini 11 v bílém provedení disponuje hledáčkem s reálným obrazem. Pyšní se kulatým tělem a nízkou hmotností, díky čemuž umožňuje komfortní ovládání. K dispozici Režim self pro snadné snímání autoportérov. Balení obsahuje vyměnitelné příslušenství pro tlačítko spouště. Jeden luminiscentný doplněk, který svítí ve tmě a druhý s designem klenotu v barvě fotoaparátu. Samozřejmostí je funkce automatické expozice.

Balení BIG BUNDLE

Pro ty, kteří chtějí dělat radost druhým nebo sobě s fotoaparátem Instax, doporučujeme balení BIG BUNDLE, které obsahuje fotoaparát v základní výbavě t.j. fotoaparát "Mini 11", 2x AA baterie, samolepící tlačítka na personifikaci spouště, popruh na ruku a dále to, co uděláte tento dárek ještě více atraktivní. A to je pouzdro v barvě fotoaparátu, 10-listové balení filmu se standardním bílým rámečkem a fotoalbem, též v barvě fotoaparátu na 108 fotografií ve formátu Instax mini. Tento soubor je dostupný s fotoaparáty v 5 pastelových barvách. (Ilustrační foto)

Režim selfie pro kvalitní autoportréty a záběry zblízka

Fotoaparát disponuje režimem selfie, který vám umožní rychlé a jednoduché zhotovení vašich autoportrétů, ale i záběrů zblízka. Aktivuje se vytažením předního okraje objektivu po zapnutí fotoaparátu tak, aby byl viditelný nápis "SELFIE ON". Zkontrolovat kompozici můžete pomocí zrcátka, které je umístěno v těsné blízkosti objektivu. V tomto režimu dokážete Instax Mini 11 zaznamenat snímky ze vzdálenosti 30 - 50 cm.

Změňte vzhled tlačítka rychle a jednoduše

Co nepochybně oceníte je způsob, kterým můžete změnit vzhled tlačítka a celého fotoaparátu. V balení totiž naleznete vyměnitelné příslušenství pro tlačítko spouště. K dispozici je jeden luminiscentný doplněk, který svítí ve tmě a druhý s designem klenotu v barvě konkrétního fotoaparátu. Mini 11 se pyšní kulatým tělem a nízkou hmotností.

Funkce automatické expozice

Instax Mini 11 je vybaven funkcí automatické expozice, která snímá úroveň okolního světla po stisknutí tlačítka spouště a optimalizuje rychlost závěrky a výkon blesku podle podmínek. Díky optimální expozici pozadí a hlavního objektu tak můžete zaznamenat fotografie ve vysoké kvalitě i při slabém osvětlení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Odolné provedení Ne
Min.ohnisková vzdálenost 30 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fujifilm Instax Mini 11 Big Bundle bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno