Fujifilm FinePix XP140 modrý

Doprava zdarma

Úhlopříčka ("): 3 ", Wi-Fi: Ne, GPS: Ne, 3D kompatibilita: Ne, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Vodotěsný: Ano, Optický zoom: 5, Rozlišení: 16.4 Mpx, Stabilizace obrazu: optická, Hledáček: Ne,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Popis produktu

Kompaktní fotoaparát Fujifilm FinePix XP140 v modré barvě vám umožní zachytit vaše zážitky. Jeho konstrukce je odolná vůči vodě, mrazu, prachu a nárazům. Vybavený 3" LCD displejem, 5-násobným širokoúhlým objektivem s technologií Digital Zoom, 16,4 Mpx snímačem CMOS a optickou stabilizaci obrazu. K dispozici máte režim Smile či režim Film. Jednoduchý a rychlý přenos snímků přes Bluetooth do vašeho telefonu či přímo do tiskárny. S aplikaci Fujifilm Camera Remote můžete ovládat fotoaparát i na dálku přes telefon. Využijete i funkci automatického nastavení času a geotagging.

Odolá i nástrahám počasí

Digitální kompakt Fujifilm FinePix XP140 se může pochlubit odolnou konstrukcí, zajímavým designem a kompaktními rozměry, díky čemuž ho budete nosit vždy a všude s sebou. Můžete fotit bez obav v interiéru i exteriéru, je mimořádně odolný vůči prachu - certifikace IP6X, nelekne se ani vody-certifikace IPX8 (vodotěsnost do hloubky 25 metrů) a ani mrazu (mrazuvzdornost do -10 ° C). Díky vojenské certifikaci MIL-STD-810F-516.5 odolá lépe i pádům z výšky až 1,8 metru.

Až 5-násobné přiblížení

Výbava fotoaparátu zahrnuje kvalitní komponenty. Jedním z nich je širokoúhlý objektiv Fujinon 28-140mm s pětinásobným optickým zoomem pro přiblížení snímaných objektů. Navíc oceníte i inteligentní desetinásobný digitální zoom. Dalším komponentem je podsvícený 16,4 Mpx senzor CMOS, se kterým zhotovíte krásné snímky i při zhoršených podmínkách. Pro dokonale ostré fotografie je vybaven optickým stabilizátorem obrazu CMOS eliminujícím jemné chvění.

Rychlé připojení

Podělte se o vaše zážitky a ukažte jejich vašim přátelům. Sdílení fotografií je rychlé a velmi pohodlné díky bezdrátové technologii Bluetooth 4.1. Aktivujte si Bluetooth v telefonu nebo tabletu a zobrazte snímky na větším displeji. Případně můžete poslat fotografie z fotoaparátu přímo do tiskárny Fujifilm Instax SHARE. Energii fotoaparátu dodává Li-ion baterie NP-45S, se kterou zhotovíte 240 snímků.

Praktické režimy

Fotoaparát vám nabízí několik praktických režimů nápomocných při fotografování. S režimem SMILE bude zachycen každý úsměv. Režim Double Exposure vám zase umožní spojit dvě expozice do jednoho záběru. Při focení akrobatických kousků oceníte režim sériového snímání, který dokáže za sekundu zhotovit až 15 snímků. Skvělou funkcí je také Advanced SR (Scene Regonition) Auto Mode, která nastaví expozici podle rozpoznané scény. Při natáčení použijte funkci Movie a natočte vlastní 4K video.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 3 "
Wi-Fi Ne
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Vodotěsný Ano
Optický zoom 5
Rozlišení 16.4 Mpx
Stabilizace obrazu optická
Hledáček Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fujifilm FinePix XP140 modrý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno