Instax Share SP-2 (zlatá)

2 990 Kč ? Ušetříte 17 % 2 490 Kč

Na splátky spočítat

Produkt je možné rezervovat na prodejně –

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 24,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vizuální provedení této tiskárny Vás okouzlí již na první pohled. Instax Share SP-2 v zlato-bílé kombinaci působí velmi elegantně a nadčasově zároveň, čímž si získá sympatie mnohé z Vás. Svým kompaktním provedením a nízkou hmotností ji můžete mít stále se sebou, přičemž bude v tašce zabírat jen minimum místa. Technická stránka však ani zdaleka nezaostává. Výsledkem budou krásné snímky rozměrů 62x46mm, které víte před vytištěním upravit, případně otočit. Samotná obsluha je jednoduchá a velmi rychle se v ní zorientujete. Problém nebudete mít ani se synchronizací s Vaším mobilním telefonem. O stavu baterie Vás spolehlivě informuje vestavěná LED signalizace. Od samého počátku bude ideálním společníkem i na cestách. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 17 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Milá vzpomínka

Určitě nám dáte za pravdu pokud řekneme, že většina vašich fotografií vznikla pomocí mobilního telefonu. Proto se nám nabízí otázka, proč je nezvečniť? Pomocí této tiskárny Instax Share SP-2 si snímky snadno a rychle vytisknete a uschováte do peněženky, mezi doklady nebo do alba. Tak Vám už zůstane navždy. Případně ji můžete blízké osobě i darovat. Při pohledu na ni se alespoň na chvíli zastavíte a vzpomenete si na daný moment. Na moment, kdy a za jakých okolností vznikla. 

Obsluha a provoz

Stačí ji jen spárovat s Vaším mobilním telefonem prostřednictvím aplikace a je to. Jde o opravdu velmi jednoduchý a intuitivní proces, který Vám zabere jen krátkou chvíli. Právě v ní si snímky víte před tiskem upravit. Na mysli máme zejména otočení, oříznutí či změnu barvy. K dispozici však budete mít i množství šablon pro tlačení vizitek, obrázků nebo přání. 

Ohromná kvalita 

Těšit se můžete na kvalitní záběry, které dosahují velikosti 62 mm x 46mm a rozlišení 800 x 600 pixelů. Podporuje obrazový formát JPEG a PNG, přičemž čas tlačení dosahuje přibližně 10 sekund. K snímku se tak dostanete v průběhu krátkého času. S tlačítkem Reprint dokonce víte fotografii sdílet i s ostatními. Podporuje rovněž operační systém Android, ale i iOS

Design 

Díky své kompaktní velikosti (86 mm x 54 mm) ji můžete mít stále se sebou a připravenou k použití. Do provozu ji uvedete standardně pomocí síťového adaptéru nebo dvěma bateriemi CR2. Jedna sada baterií vytiskne až 100 kusů, což je opravdu úctyhodné číslo. Zlaté provedení působí velmi elegantně a nadčasově, čímž si získá sympatie mnohé z Vás. Bez ohled na pohlaví či věk. LED indikace Vás informuje o stavu baterie. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ne
  • Integr. čtečka karet Ne
  • Ethernet / LAN připojení Ne
  • Tisková technologie termosublimační
  • Tisk barevná
  • Maximální rozlišení (DPI) 600
  • Air print Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,13 m
Výška: 0,08 m
Barva: zlatá
Šířka: 8,5 cm
Výška: 13 cm
Hmotnost: 0,25 Kg
Délka: 3,5 cm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
? Počet USB 2.0 portů:
? Ethernet / LAN připojení: Ne

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Obsah balení

Obsah balení: USB kábel, AC sieťová adaptér, batéria NP-45A

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Tisk

Tisková technologie: termosublimační
Tisk: barevná
Maximální rozlišení (DPI): 600
Air print: Ne

Fax

Faxování: Ne

Ostatní

Kód produktu: 16522256

Všechny parametry

Recenze Instax Share SP-2 (zlatá)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Pavel, 07.2.2018