Fuji Instax Mini LiPlay černý


Filmový fotoaparát, Min. ohnisková vzdálenost: 28 mm, Typ baterie: Li-Ion. Více info


Cena 4 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 42 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Fuji Instax mini LiPlay ve elegantním černém provedení je hybridní instantní fotoaparát, který vám umožní vytvářet jedinečné momentky s možností jejich okamžitého vytištění. LiPlay je vybavený 1/5“ CMOS snímačem s efektivním rozlišením 2560 × 1920 pixelů a moderními prvky, funkcemi jako je TFT LCD displej s úhlopříčkou 2,7" s funkcí živého náhledu a podporou Bluetooth spojení. Prostřednictvím Bluetooth lze fotoaparát spárovat s telefonem a pomocí aplikace ovládat dálkově spoušť, vybírat fotografie k tisku anebo je upravovat pomocí velkého množství pěkných filtrů. Fotoaparát disponuje novou funkcí Zvuk, která umožní nahrát ke každé fotografii až 10sekundovou zprávu a pomocí QR kódu ji lze vytisknout přímo na fotografii. Rozlišení tisku je 800 × 600. Ve výbavě se nachází i slot na microSD kartu.

Foťte, upravujte a ihned tiskněte

Fuji Instax mini LiPlay je vybavený 1/5" CMOS snímačem s efektivním rozlišením 2560 × 1920 pixelů. Objektiv má vynikající světelnost f/2.0. Tato kombinace vám umožní tvorbu pěkných snímků, které se stanou jedinečnou vzpomínkou na vaše zážitky s přáteli nebo rodinou. Fotografie můžete okamžitě tisknout pomocí funkce Přímý tisk, nebo je odesílat prostřednictvím Bluetooth do svého chytrého telefonu, kde je můžete dále upravovat pomocí až 20 rámečků. Fotografie zde můžete také prohlížet a vybírat si, kterou budete chtít vytisknout. Pomocí chytrého telefonu lze také ovládat spoušť fotoaparátu na dálku, takže můžete vytvářet i skupinové fotografie, nebo fotografie z netradičních úhlů a míst. K tomu je potřebné mít nainstalovanou aplikace Instax mini LiPlay, která je zdarma dostupná pro iOS a Android.

Funkce Zvuk

Je nová funkce, díky které můžete svoje vzpomínky obohatit i zvukovou zprávou. Fotoaparát vám umožní stiskem jediného tlačítka nahrát až 10sekundovou zprávu. Tuto zprávu následně uloží do QR kódu a vy si tento kód můžete přidat při tisku na fotografii. Poté stačí tento QR kód naskenovat pomocí chytrého zařízení a přehraje se vám váš komentář. Vaše fotografie tak dostanou nový rozměr, a ještě lépe zachytí každou emoci a náladu.

Stylový a kompaktní

Hybridní instantní fotoaparát Fuji Instax mini LiPlay disponuje nejen zajímavými funkcemi, ale i moderním a pěkným designem. Tento model se řadí k nejmenším v oblíbené řadě Instax a i přesto nabídne krásný a funkční design. V provedení Elegant Black zaujme elegantním černým provedením s výraznou reliéfní texturou. Všechny ovládací prvky jsou umístěné tak, aby byly vždy pohodlně dostupné a plnily svou funkci na maximum.

LCD displej

Na zadní straně se nachází 2,7" barevný LCD TFT displej s rozlišením dosahující 230 tisíc pixelů, který vám zprostředkuje živý náhled, abyste měli vždy plnou kontrolu nad kompozicí právě vznikající momentky. Na displeji fotoaparátu si můžete následně prohlížet zhotovené snímky, přidat jim jeden z 6 filtrů a rovnou odeslat na tisk. Poblíž displeje se nacházejí ovládací prvky pro ovládání těchto funkcí. Ovládání je navrženo tak, aby bylo maximálně intuitivní a jednoduché. Fotoaparát také umožňuje regulaci jasu na základě kompenzace expozice.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Odolné provedení Ne
Min. ohnisková vzdálenost 28 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fuji Instax Mini LiPlay černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi