Fotoaparáty Instax Zobrazit popis

S Instaxem na vyvolání fotek z dovolené nezapomenete. Instantní fotoaparát vám totiž vzpomínky vytiskne ihned po jejich vyfocení. A některé tipy vám dokonce umožní upravit fotky před tiskem pomocí filtrů nebo přidat na ně text. Vyberte si z více než deseti barev tu svou a zachyťte všechny krásné okamžiky svého života.

Produkty

Foťte, lepte, tvořte

I když se může zdát, že je instantní fotoaparát výdobytkem moderní doby, není tomu tak. Fotoaparát, který umí vyvolat fotku ihned po vytisknutí, představil Edwin Land už v roce 1947. Nikdo tomu ale nevěnoval moc pozornosti a u lidí stále vedly kompakty a zrcadlovky.

To se změnilo v roce 2013, když světový výrobce fotoaparátů Fujifilm představil Instax Mini v pastelových barvách, který na první pohled poutal pozornost svým neotřelým a hravým designem.

Každý chtěl sbírat vzpomínky zachycené na fotopapíru roztomilých rozměrů. Lidé si začali vyrábět fotoalba složené z fotek z Instaxu, nápisů a samolepek. A tento trend trvá dodnes! Instax představuje ideální variantu, jak si zachovat vzpomínky i jinak než digitálně, aniž byste museli myslet na vyvolání fotek.

Jaký Instax si vybrat?

Jednotlivé typy Fujifilm Instaxů se od sebe liší nejen vzhledem, ale také funkcemi.

Instax Mini LiPlay: Tento model vám kromě focení a vyvolání fotek umožní i vložení textu do fotky díky funkci Zvuk. Také ho můžete přes Bluetooth spárovat se svým chytrým mobilem a ovládat dálkově spoušť nebo fotky upravovat pomocí nejrůznějších filtrů.

Instax Mini 11: Řekněte sýr! Instax Mini 11 má režim Selfie, díky kterému si vyfotíte slušivý autoportrét na první pokus. Váží pouze 293 gramů, takže ho můžete mít vždy při sobě.

Instax Mini 9: Režim High-Key se postará o pestré a jasné barvy fotek a praktické selfie zrcadlo vám pomůže a autoportrétem.

Instax Square SQ1: Na první pohled vás překvapí ostré hrany, který tento model odlišují od těch předchozích. Disponuje funkcí Obe-Touch Selfie, se kterým vyfotíte autoportrét již ze vzdálenosti 30 cm.