Forever Igo JW-100 modré

Zobrazit


  NFC: Ne, Funkce: krokoměr, Bezdrátové nabíjení: Ne Více info

  Barva


  Cena 999 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 9,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Top příslušenství

  5,0 / 5

  80% Kvalita
  Výborná

  100% Hodnota za peníze
  Vynikajicí

  1 jeden nákup

  Zobrazit jednu recenzi

  Popis produktu

  Funkční chytré hodinky Forever Igo JW-100 v modré barvě jsou ideálním společníkem dětí při všech jejich činnostech. Disponují 1,3" úhlopříčkou s rozlišením 240 x 240 px. Dotykové tlačítko na hodinkách. Nízká hmotnost, jen 28 g zaručuje komfortní nošení. Pouzdro hodinek tvoří odolný plast. Řemínek je vyroben ze silikonu příjemného na dotek a nezpůsobuje odřeniny. Možnost připojení k mobilním zařízením pomocí technologie Bluetooth 4.0. Kompatibilní se systémem Android a iOS. Vodotěsné, certifikace IP68. K dispozici je akcelerometr, monitor srdeční frekvence, krokoměr, počítadlo spálených kalorií, monitor spánku, měření vzdálenosti a připomínka nečinnosti. Vestavěná baterie s kapacitou 160 mAh. Nabití trvá 2 hodiny. Výdrž v pohotovostním režimu až 7 dní.

  Profesionální smart hodinky pro děti

  Hodinky Igo JW-100 jsou jedinečné pro vaše děti. Stylová obrazovka je velká 1,3" s rozlišením 240 x 240 pixelů. Nabízejí řadu profesionálních funkcí, které využijí při různých činnostech. Při sportovních aktivitách nabízejí více funkcí. K dispozici je akcelerometr, zkontrolovat aktivitu srdce pomůže monitor srdeční frekvence, integrovaný krokoměr poskytne přehled o průběžné denní aktivitě. Vybaveny jsou také počítadlem spálených kalorií, měřením vzdálenosti, kvalitu spánku je sledována monitorem spánku. Hodinky také upozorní na delší dobu neaktivity.

   


  Připojte je jednoduše k chytrému telefonu

  Připojení s chytrým telefonem není pro hodinky žádným problémem. Mobilní zařízení stačí spárovat pomocí technologie Bluetooth. Kompatibilní jsou se systémem Android a iOS. V aplikaci Forever Smart 2 si můžete přehledně sledovat monitorovaný aktivitu.

  Jedinečný design

  Stylové hodinky zaujmou sportovně laděným provedením s množstvím zajímavých detailů. Výrobce myslel i na možnost výběru pro dětského uživatele, vybrat si může z dalších 3 barevných variací. Pouzdro hodinek je vyrobeno z kvalitního plastu. Řemínek tvoří silikonový materiál, který je jemný a příjemný na dotek. Nehrozí tak podráždění kůže při častém používání. Komfort při nošení podporuje ještě více jejich nízká hmotnost, váží pouze 28 g.

  Voda není překážkou

  Nadšence plavání jistě potěší voděodolnost hodinek s certifikací ve třídě IP68. Ta zaručuje pohodlné plavání s hodinkami bez poškození.


   

  Výdrž až 7 dní

  Zabudovaná baterie s kapacitou 160 mAh zajišťuje dlouhou výdrž hodinek. V pohotovostním režimu funguje maximálně 7 dní. Na opětovné nabití celé baterie vám postačí dvě hodiny nabíjení.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  NFC Ne
  Funkce krokoměr
  Bezdrátové nabíjení Ne

  Hodnocení

  5,0 / 5

  1 recenze Forever Igo JW-100 modré

  80% Kvalita
  Výborná

  100% Hodnota za peníze
  Vynikajicí

  JOSEF

  29. 12. 2021

  Celkové hodnocení

  Kvalita Výborná

  Hodnota za peníze Vynikajicí


  • pro děti dobré
  • zatím žádné

  děti velká radost