Forever DR-400

FOREVER DR-400 ve stylovém černém provedení disponuje stabilizací obrazu a vestavěnou HD kamerou s rozlišením 2 MPx, která natáčí videa v rozlišení 1080 x 720 pixelů. Dron FOREVER DR-400 s dvěma rychlostmi, automatickým vzletem a přistáním umožňuje let s maximální délkou 10 minut. Dron s hmotností 600 gramů je vybaven akumulátorem s kapacitou 1800 mAh. FOREVER DR-400 s gyroskopem zaručuje stabilitu během letu a 360 stupňové otáčení. Dron před mechanickým poškozením chrání zesílená vrtule, která je odolná vůči silnému větru. FOREVER DR-400 je možné spárovat s brýlemi virtuální reality. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 47 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Konstrukce

FOREVER DR-400 s odolnou konstrukcí se vyznačuje velkými rozměry, odolným převodovým stupněm a zesílenou vrtulí. Právě ta, chrání samotný dron před jakýmkoliv mechanickým poškozením a skvěle odolá i silnějším povětrnostním podmínkám. Díky této pevné konstrukci si vychutnáte nejen neobyčejné záběry, ale především bezpečný let.

 

Úchvatné záběry

Dron je skvělým výdobytkem této doby, díky kterému můžete zachytit jedinečné záběry přímo ze ptačí perspektivy. FOREVER DR-400 disponuje vestavěnou kamerou s rozlišením 2 MPx, která zachytí záběry v HD rozlišení (1080 x 720 pixelů). Díky 360° otáčení a stabilizaci obrazu budou všechny vaše záběry kvalitní a bez otřesů. V případě, že vám to nebude stačit můžete váš oblíbený dron spárovat s brýlemi VR a vychutnat si tak nezvykle krásný zážitek.

 

PFS systém

FOREVER DR-400 je vybaven systémem First Person View, která vám díky signálu Wi-fi umožní v reálném čase sledovat pohled z drone například přímo v telefonu či tabletu. Sledovať zaznamenaný obsah, zda ovládat všechny funkce drone můžete prostřednictvím speciální aplikace ovládat přímo s vaším mobilním zařízením.
 

 

Vybavení

Dron s délkou 42, šířkou 32, výškou 15 cm a hmotností 600 gramů disponuje akumulátorem s kapacitou 1800 mA, díky kterému si můžete vychutnat ničím nerušený let s maximální délkou 10 minut. Neodmyslitelnou součástí FOREVER DR-400 jsou 2 rychlosti letu, vestavěné LED diody, automatický vzlet a přistání.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Smart Ne
  • Baterie - počet 1
  • Výdrž baterie 10 min.

Další vlastnosti

Značka: Forever
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 42 cm
Hmotnosť: 600 g
Výška: 35 cm
Hloubka: 15 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1xACCU,nabíječka,vrtule

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ano

Fotoaparát

? Přední fotoaparát: Ano

Video

? Max.rozlíš.videa: 1280x720

Datové uložiště

Interní paměť: Ne

Objektiv

Stabilizace obrazu: Ne

Baterie

Baterie - počet: 1
Výdrž baterie: 10 min.

Další parametry

Prenos obrazu: Ano
Ochranné oblúky v balení: Ne
Detekcia prekážok: Ne

Ostatní

Kód produktu: GSM018819

Všechny parametry

Recenze Forever DR-400

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Forever DR-400