Forever Bioio zadní kryt pro Samsung Galaxy S10+ růžový


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy S10+, Pro úhlopříčku: 6,4", Materiál: TPU. Více info


Cena 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 3 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Stylový a hlavně ekologický kryt na telefon Forever Bioio v růžové barvě je určen pro mobilní telefon Samsung Galaxy S10+, který ho chrání před následky každodenního používání. Zadní kryt je vyroben ze 100% biologicky rozložitelného materiálu. Směs, z níž je vytvořen, tvoří TPU recyklovatelné materiály. Je velmi tenký, nezvětšuje rozměry telefonu a hlavně je příjemný na dotek. Přizpůsobí se konstrukci telefonu a ponechává přístup k ovládacím prvkům. Vhodný i pro využití s bezdrátovými nabíječkami.

S ohledem na naši planetu jsou produkty Bioio šetrný k životnímu prostředí. Inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí.

Chrání váš chytrý telefon

BIO řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, nečistotami  a prachem. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový.

Banner D

Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni.

Bezdrátové nabíjení

Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení chytrého telefonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.4 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy S10+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Forever Bioio zadní kryt pro Samsung Galaxy S10+ růžový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi