Forever Bioio zadní kryt pro Apple iPhone XR růžový


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone XR, Pro úhlopříčku: 6,1", Materiál: TPU. Více info


Cena 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 3 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Stylový a ekologický zadní kryt Forever Bioio v růžovém provedení je určen pro chytrý telefon Apple iPhone XR. Vyroben je z recyklovaných TPU prvků. Kryt je tenký, dokonale přizpůsobený tvarům telefonu, takže skvěle sedne na jeho tělo a poskytne mu perfektní ochranu před každodenními nástrahami, jako je poškrábání, znečištění nebo opotřebení. Nechybí ani výřezy, které umožní využívat telefon naplno i s krytem. Tento kryt nijak neomezuje ani bezdrátové nabíjení.

S ohledem na naši planetu jsou produkty Bioio šetrné k životnímu prostředí. Inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí.

Chrání váš chytrý telefon

Bio řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, nečistotami a prachem. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový.

Banner D

Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni.

Bezdrátové nabíjení

Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení chytrého telefonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Apple iPhone XR

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Forever Bioio zadní kryt pro Apple iPhone XR růžový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi