Forever Bioio pouzdro pro iPhone 7/8/SE 2020 červené


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Apple, Pro model: Apple iPhone 7, Apple iPhone 8, Apple iPhone SE 2020/2022, Pro úhlopříčku: 4,7", Materiál: TPU. Více info


Cena 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 3 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Stylový, a hlavně ekologický kryt na telefon Forever Bioio v červeném provedení je určen pro mobilní telefon Apple iPhone 7/8/SE 2020, který ho chrání před následky každodenního používání. Zadní kryt je vyroben ze 100% biologicky rozložitelných organických rostlin v kombinaci s recyklovatelnými materiály, takže je šetrný k životnímu prostředí. Je velmi tenký, nezvětšuje rozměry telefonu, a hlavně je příjemný na dotek. Přizpůsobí se konstrukci telefonu a ponechává přístup k ovládacím prvkům. Vhodný i pro využití s bezdrátovými nabíječkami.

S ohledem na naši planetu jsou produkty Bioio šetrné k životnímu prostředí. Inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí.

Chrání váš chytrý telefon

Bio řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, nečistotami a prachem. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový.

Banner D

Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni.

Bezdrátové nabíjení

Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení chytrého telefonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 4.7 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Apple iPhone SE 2020/2022, Apple iPhone 7, Apple iPhone 8

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Forever Bioio pouzdro pro iPhone 7/8/SE 2020 červené

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi