Foodsniffer detektor čerstvosti masa černý

2 990 Kč ? 2 989 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 29,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Detektor čerstvosti masa FOODsniffer je moderní mobilní zařízení které vám během několika sekund zjistí, zda je syrové maso, drůbež nebo ryba zkažené nebo se začíná kazit. Zařízení pomocí senzorů dokáže indikovat vyzařované plyny z masa za účelem zjištění jeho čerstvosti. Až 4 špičkové senzory měří vlhkost, teplotu, přítomnost čpavku a výskyt těkavých organických látek. Tak si budete vědět jednoduše ověřit, zda je vaše maso čerstvé, zda neohrožuje vaše zdraví. Funguje na kontrolu syrového masa, až 12 hodin bezdrátově - přenos dat přes Bluetooth. Nemusíte se starat o aktualizace, kontrola je vždy aktuální. Barva: černá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Detektor čerstvosti masa

Detektor čerstvosti masa FOODsniffer v čérnem provedení je moderní mobilní zařízení, které vám pomůže zjistit, zda je vaše maso čerstvé, zda neohrožuje vaše zdraví, případně zda nezůstalo rozmražené příliš dlouho. Tento přístroj za několik sekund zjistí, zda je syrové maso, drůbež nebo ryba zkažená, nebo se začíná kazit. Bakterie, které způsobují vážné onemocnění se mohou vyskytovat v mase dříve, než to vypadá, voní nebo chutná špatně. To znamená, že se nelze spolehnout pouze na váš nos či zrak, pro kontrolu raději zvolte tento jednoduchý a rychlý postup.

1. PŘIPOJTE FOODsniffer s nástavcem k masu. Testovat můžete na talíři i v uzavřené nádobě.

2. KLIKNĚTE na měřící tlačítko v aplikaci FOODsniffer. Spustí se test, který doslova "vyčenichá", zda se vaše maso už nezačalo kazit.

3. PŘEČTĚTE si výsledek testu na vašem smartphone.

Maso se kazí velmi rychle

Počáteční počet bakterií se může v mase zvýšit již během porážky a následného zpracování. Čím více bakterií, tím rychleji se maso zkazí. Doba nezávadnosti masa se zkracuje, pokud je vystaveno teplotě vyšší než 7 ° C. Při pokojové teplotě se maso kazí 4 krát rychleji. Při rychlém rozmrazení masa, dochází díky expanzi v něm obsažených tekutin k narušení buněčných membrán, a následnému rychlému nárůstu počtu bakterií. Například i maso ponechány ve vyhřátém autě se mohu začít kazit už po jedné hodině! Pokud se chcete kvalitně a zdravě stravovat, tak detektor na čerstvost masa je určen pro vás. Pokud chcete FOODsniffer používat, musíte mít na svém smartphonu nainstalovanou bezplatnou aplikaci FOODsniffer.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Materiál plast
  • Typ doplňku teploměr

Další vlastnosti

Značka: Foodsniffer
? Smart: Ano
Typ doplňku: teploměr

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 140 cm
Hmotnost: 150 g
Výška: 15 cm
Hloubka: 55 cm

Obsah balení

Obsah balení: Detektor,nabíjecí kabel

Materiál

Materiál: plast

Ostatní

Kód produktu: FOODBLACK

Všechny parametry

Recenze Foodsniffer detektor čerstvosti masa černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Foodsniffer detektor čerstvosti masa černý