A Plague Tale - Focus Home Interactive PS4

1 299 Kč ? Ušetříte 31 % 899 Kč

Nákupem získáte 8,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra A Plague Tale - Innocence je určena pro herní konzole Sony PlayStation 4. Nechte se vtáhnout do poutavého příběhu mladé Amico a jejího malého bratra Huga na strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledování vojáků inkvizice a obklopení nezadržitelný záplavami myší se Amici a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nesčetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nemilosrdném světě smysl. Zobrazit celý popis

  • Sleva 31 %

Popis produktu

Píše se rok 1349. Francouzským královstvím zmítá mor. Amicii a jejího mladšího bratra Huga pronásleduje inkvizice. Během cesty vesnicemi zpustošenými strašlivou nemocí budou muset spojit síly s dalšími dětmi a pomocí ohně a světla se vypořádat se záplavami krys. Jedinou pomocí na jejich cestě za přežitím lemované nevýslovnými hrůzami je jim pouto spojující jejich osudy.  Jejich dobrodružství začíná… a s ním končí období nevinnosti.

AMICIA DE RUNE

Přestože je Amicii teprve 15 let, je po všech stránkách silnou ženou. Je nezávislá, zdatná a zběhlá v umění lovu, kterému ji naučil její otec. Když vyrůstala, s bratrem téměř nepřišla do styku. Nebude však trvat dlouho a právě jejich vzájemné pouto jim pomůže přežít.

HUGO DE RUNE

Mladšímu Hugovi je teprve pět let. Je to křehký chlapec stižený neznámou chorobou, kvůli které musel většinu svého života strávit zavřený ve svém pokoji. O světě venku má pramalou představu, avšak navzdory všem jeho nástrahám a nebezpečím mu dává přednost před svým dřívějším vězením.

INKVIZICE

14. století se ve Francii nese ve znamení nemocí a války. Inkvizice z dosud neznámého důvodu pronásleduje děti šlechtické rodiny de Rune a touží se zmocnit mladšího ze sourozenců. Jelikož Amicia a Hugo nemají dost síly na přímou konfrontaci se statnými vojáky, musejí při útěku využívat lstí a úkrytů.

KRYSY

Krysy se v nezadržitelných proudech šíří celým územím Francie. Nekontrolovatelné hordy nenasytných hlodavců si neúprosně razí cestu vesnicemi zmítanými morem, loukami a bitevními poli a nelítostně požírají vše živé. Jen světlo ohně – zdá se – dokáže mračno této hrozby zpomalit. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Focus home interactive
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3512899121249

Všechny parametry

Recenze A Plague Tale - Focus Home Interactive PS4

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martin, 22.3.2021

Příslušenství k A Plague Tale - Focus Home Interactive PS4