Fixed Smile peněženka s motion senzorem, červený

  • Výprodej - 39 %

,


Cena 798 Kč

Sleva 39 % z původní cena: 1 299 Kč Zobraziť nápovědu

7,98 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Stylová peněženka Fixed v červeném provedení je ručně vyrobena v Prostějově z kvalitní hovězí kůže. Její kompaktní rozměry se hodí akorát do kapsy. Uvnitř se nachází kapsy na bankovky a platební karty. Peněženka je navíc vybavena pohybovým senzorem Fixed Smile. Senzor komunikuje se speciální aplikací pomocí Bluetooth. Aplikace vám bude hlásit připojení nebo odpojení senzoru, umožní vám spustit zvuk, který vám pomůže peněženku najít a mnoho dalšího. Tato aplikace je zdarma dostupná pro platformy Android a iOS. V případě iOS je možné si aplikaci nainstalovat i do Apple Watch a ovládat celý systém Fixed Smile pomocí hlasového asistenta Siri.

Elegantní peněženka s Fixed Smile trackerem

Neustálé hledání peněženky při odchodu do práce se stane minulostí. Díky Fixed Smile systému najdete svou peněženku během chvilky. Peněženka je vybavena vlastním Fixed Smile trackerem, který komunikuje pomocí Bluetooth s vaším chytrým telefonem a vy tak přesně víte, jestli je připojen a jestli se tedy nachází ve vaší blízkosti nebo ne. Pokud ano, můžete si zapnout zvukové vyhledávání, které vás nasměruje k vaší peněžence. V případě ztráty si můžete zobrazit na mapě poslední známou polohu peněženky, kdy byla ještě spárována s telefonem. Tato peněženka je nejen chytrá, ale také elegantní. Je ručně šitá v České republice z velmi kvalitní hovězí kůže. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí do kapsy. Uvnitř peněženky je prostor pro bankovky a platební karty. 

 

Užitečná aplikace Fixed Smile

Pro správnou funkčnost celého systému je nezbytné mít nainstalovanou aplikaci Fixed Smile, která je zdarma dostupná pro platformy Android a iOS. Výhodou je možnost nainstalování aplikace i do Apple Watch a ovládání pomocí hlasového asistenta Siri. Aplikace vás překvapí velmi jednoduchým ovládáním a přehledným rozvržením. Navíc vám nabídne další funkce a nastavení, které vám umožní si celý systém Fixed Smile přizpůsobit. Při každém odpojení nebo připojení pohybového senzoru dostanete nová upozornění. Upozornění je možné deaktivovat pomocí bezpečných zón, takže když přijdete domů nebo do práce, tato upozornění se automaticky deaktivují, aby vás nerušila. Stejně tak aplikace nabídne noční mód, kde budou deaktivována všechna upozornění, aby vás zbytečně neobtěžovala. Nastavit si lze i hlasitý alarm, který se rozezní při náhlém pohybu vaší peněženky v případě krádeže.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fixed Smile peněženka s motion senzorem, červený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno