Fixed Smile peněženka s motion senzorem, černá

1 299 Kč ? Ušetříte 39 % 798 Kč

Nákupem získáte 7,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elegantní peněženka Fixed v elegantním černém provedení je ručně vyrobené v Prostějově z kvalitní hovězí kůže. Její kompaktní rozměry se hodí akorát do kapsy. Uvnitř se nachází kapsy na bankovky a platební karty. Peněženka je navíc vybavena pohybovým senzorem Fixed Smile. Senzor komunikuje se speciální aplikací pomocí Bluetooth. Aplikace vám bude hlásit připojení nebo odpojení senzoru, umožní vám spustit zvuk, který vám pomůže peněženku najít a mnoho dalšího. Tato aplikace je zdarma dostupná pro platformy Android a iOS. V případě iOS je možné si aplikaci nainstalovat i do Apple Watch a ovládat celý systém Fixed Smile pomocí hlasového asistenta Siri. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 39 %

Popis produktu

Elegantní peněženka s Fixed Smile trackerem

Neustálé hledání peněženky při odchodu do práce se stane minulostí. Díky Fixed Smile systému najdete svou peněženku během chvilky. Peněženka je vybavena vlastním Fixed Smile trackerem, který komunikuje pomocí Bluetooth s vaším chytrým telefonem a vy tak přesně víte, jestli je připojený a jestli se tedy nachází ve vaší blízkosti, nebo ne. Pokud ano, můžete si zapnout zvukové vyhledávání, které vás nasměruje k vaší peněžence. V případě ztráty si můžete zobrazit na mapě poslední známou polohu peněženky, kdy byla ještě spárovaná s telefonem. Tato peněženka je nejenom chytrá, ale také elegantní. Je ručně šitá v České republice z velmi kvalitní hovězí kůže. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí do kapsy. Uvnitř peněženky je prostor pro bankovky a platební karty. 

Užitečná aplikace Fixed Smile

Pro správnou funkčnost celého systému je nezbytné mít nainstalovanou aplikaci Fixed Smile, která je zdarma dostupná pro platformy Android a iOS. Výhodou je možnost nainstalování aplikace i do Apple Watch a ovládání pomocí hlasového asistenta Siri. Aplikace vás překvapí velmi jednoduchým ovládáním a přehledným rozvržením. Navíc vám nabídne další funkce a nastavení, které vám umožní si celý systém Fixed Smile přizpůsobit. Při každém odpojení nebo připojení pohybového senzoru dostanete nová upozornění. Upozornění je možné deaktivovat pomocí bezpečných zón, takže když přijdete domů nebo do práce, tato upozornění se automaticky deaktivují, aby vás nerušili. Stejně tak aplikace nabídne noční mód, kde budou deaktivována všechna upozornění, aby vás zbytečně neobtěžovali. Nastavit si lze i hlasitý alarm, který se rozezní při náhlém pohybu vaší peněženky v případě krádeže.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Fixed

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 20 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 0,096 g
Hloubka: 100 mm

Ostatní

Kód produktu: FIXSM-SMMW-BK

Recenze Fixed Smile peněženka s motion senzorem, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fixed Smile peněženka s motion senzorem, černá