Fixed Icon Dash magnetický držák na palubní desku, černá

Univerzální magnetický držák Fixed Icon Dash v černé barvě udrží i váš chytrý telefon. Držák se svými kompaktními rozměry a tenkým provedením nebude na palubní desce překážet. Je vybaven šesti magnety pro spolehlivý úchop telefonu nebo navigace. Disponuje i praktickým držákem na nabíjecí kabel. V balení naleznete vše potřebné k instalaci. Zobrazit celý popis

  • Sleva 11 %

Popis produktu

Síla magnetu

Držák Fixed Icon Dash udrží bez problémů váš mobilní telefon nebo navigaci. Nemusíte se obávat, že vám telefon sklouzne z držáku na zem. V držáku je zabudovaných až 6 silných magnetů, které udrží váš smartphone. Držák si jednoduše umístíte na vaši palubní desku. Díky kompaktním rozměrům nezabírá mnoho místa; jednoduché černé provedení zase splyne s vaší palubní deskou.

Bez zamotání

Držák v sobě ukrývá i praktický držák, který využijete zejména během nabíjení. Nabíjecí kabel stačí vložit do držáku, kde ho budete mít vždy po ruce. Už žádné zamotané kabely. Instalace držáku je velmi jednoduchá. V balení najdete vše co potřebuje, a to 3M nálepku na nalepení držáku, 2x kovový plíšek, kabelový organizér i čistící hadřík.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro značku Univerzální

Další vlastnosti

Značka: Fixed
Pro značku: Univerzální

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 10 mm
Výška: 11 mm
Hmotnost: 0,084 g
Hloubka: 2,7 mm

Ostatní

Kód produktu: FIXIC-DASH-BK

Všechny parametry

Recenze Fixed Icon Dash magnetický držák na palubní desku, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fixed Icon Dash magnetický držák na palubní desku, černá