Chytré fitness náramky – s krokoměrem i GPS

Vydrží déle nabité, jsou odolnější a řádově levnější než klasické chytré hodinky. Fitness náramky nebo také sporttestery jsou skvělá volba, pokud vás zajímají funkce jako krokoměr, měření tepové frekvence a spálených kalorií. Fitness náramky jsou malé a lehké, takže když je máte na ruce při běhu, cyklistice nebo plavání, prakticky o nich nevíte. Rozbor svého sportovního výkonu si pak prohlédnete v mobilní aplikaci připojené přes Bluetooth.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 2 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Denver Fitness náramek modrý

Denver Fitness náramok BFA-10BLACK modrá

Výprodej

Fitness náramek, OLED displej, Počet dní výdrže baterie: 3, Bluetooth, Vodovzdornost: voděodolný, Funkce: krokoměr, Podporovaný OS: Android


397 Kč

Denver Fitness náramok růžová

denver-bfa-10pink

Výprodej

Fitness náramek, OLED displej, Počet dní výdrže baterie: 3, Bluetooth, Vodovzdornost: voděodolný, Funkce: krokoměr, Podporovaný OS: Android


397 Kč

O kategorii

Chytré fitness náramky: TOP sportovní funkce za super cenu

Mezi chytrými hodinkami a fitness náramky neboli sporttestery vede tenká hranice. Fitness náramky se svým plastovým tělem zpravidla moc neladí k večerním šatům. Mívají také příliš titěrný displej pro čtení notifikací ze sociálních sítí, natož na odepisování.

Nic z toho vás ale nemusí zajímat, pokud hledáte především elektronického parťáka pro sport – běhání, turistiku, cyklistiku, plavání, fitness atd.

Fitness náramek sice taky zobrazuje čas, je tu ale hlavně od toho, aby vám měřil sportovní výkon: počet kroků, uběhnutou vzdálenost, spálené kalorie, kvalitu spánku atd. Všechna naměřená data se pak posílají přes Bluetooth do sportovní aplikace ve vašem mobilu. Ta vám váš výkon zobrazí v souvislostech, vyhodnotí vaše pokroky a motivuje k dalšímu zlepšování.

 3 důvody, proč si koupit fitness náramek

  • Velikost a hmotnost – jsou tak malé a lehké, že ani nevíte, že je máte na ruce. Při sportu vám vůbec nepřekáží.
  • Výdrž baterie – Běžně vydrží nabité týden, klidně i 14 dní. Na rozdíl od chytrých hodinek, které je často potřeba nabíjet obden.
  • Cena – Úplně bez problémů se vejdete do tisícovky, náš aktuálně nejprodávanější model Xiaomi Mi Band 5 stojí jen 890 Kč.

Pokud nejdete vyloženě po ceně, podívejte se na fitness náramky s GPS. Z každého běhu, výletu nebo cyklojízdy pak budete mít přesný záznam trasy na mapě. S modely podporující NFC zase můžete platit všude tam, kde berou platební karty. Chytré fitness náramky - vybírejte z mnoha značek

Nabídka sportovních fitness náramků je široká. K nejznámějším a v nabídce nejzastoupenějším značkám patří fitness náramky Fitbit, populární jsou i náramky Garmin nebo náramky značky Deveroux a Carneo. A koukněte se také na naše sportovní chytré hodinky s pořádným displejem a spoustu funkcí.