Fitbit Inspire 2 růžový

Zobrazit

  • Výprodej

Funkce: výpočet kalorií, měření vzdálenosti, měření tempa, krokoměr, monitoring spánku, Výdrž baterie: 10 Dny, Vodovzdornost: vodotěsný Více info


Věrnostní cena 1 590 Kč

Noví i staří členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 600 Kč.

Cena 2 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 22 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Inteligentní fitness náramek Fitbit Inspire 2 v růžovém provedení s podsvíceným OLED displejem a dotykovou obrazovkou, je nabitý různými funkcemi. Dokáže sledovat srdeční tep 24hodin 7dní v týdnu, zóny srdečního rytmu, sledovat fáze spánku, počítat kroky a ujetou vzdálenost nebo množství spálených kalorií. Nechybí ani časovač, stopky a tichý alarm. Na náramku je možné zvolit až 20sportovních režimů. S funkcí SmartTrack, náramek rozpozná a zaznamená Vaši aktivitu. Kromě těchto funkcí jste stále ve spojení se svými blízkými, pomocí upozorněni na hovory, naplánované události v kalendáři, SMS zpráv nebo ze sociálních médií. V aplikaci Fitbit uvidíte statistiky Vaší aktivity. Je vyroben z prémiového silikonu, který je příjemný na dotek. Voděodolnost do 50 m. Výdrž baterie je až 10dní.

Tenký náramek v elegantním provedení

Fitness náramek Fitbit Inspire 2 nabízí elegantní design nabitý množstvím funkcí. Stylový OLED displej je podsvícený, můžete ho jednoduše ovládat pomocí dotykové obrazovky. Vzhled obrazovky a ciferníku lze měnit podle nálady nebo příležitosti. Tenké provedení je velmi praktické. Je navržen tak, aby jeho nošení bylo pohodlné během celého dne. Je vyroben z kvalitního silikonu příjemného na dotek.

Zvolte si sportovní režim, jaký potřebujete

Zda si jdete zaběhat nebo plavat, náramek je připraven na širokou škálu sportovních aktivit. Vybrat si můžete z více než 20 režimů cvičení. Pokud jste si režim cvičení zapomněli zvolit, nechte funkci SmartTrack ™ aby aktivitu automaticky rozpoznala a zaznamenala jeho průběh. Náramek je voděodolný, takže jej můžete pohodlně nosit i ve sprše nebo si jít zaplavat.

Sledujte vaše srdce

Pokud chcete mít přehled o Vaší srdeční frekvenci, náramek je schopný měřit srdový tep 24hodin 7 dní v týdnu a zároveň vyhodnotit zóny srdečního rytmu. Stačí ho nosit celý den a noc, abyste zaznamenali zóny klidového srdečního rytmu a sledovali jeho změny v průběhu daného času. Statistiku Vaší srdeční frekvence využívá i pro navržení personalizovaných dechových cvičení, které Vás uklidní a pomohou zvládnout i náročnější den. S náramkem můžete sledovat i další hodnoty, jako počet spálených kalorií, celodenní kroky, ujetou vzdálenost a další. Připojením k GPS telefonu, lze sledovat tempo a vzdálenost v reálném čase během procházek nebo cyklistiky. Nabízí i možnost sledování menstruačního cyklu a ovulace. Monitoruje kvalitu Vašeho spánku. Aby byl Váš spánek opravdu nerušený, zvolte před spaním "režim spánku". Tím se deaktivuje probuzení obrazovky a upozornění, které by přerušovaly spánek. Příjemné ranní probouzení může poskytnout náramek zvolením režimu "tichý alarm", který aktivuje jemné vibrace na zápěstí.

Zůstaňte v kontaktu s blízkými

Náramek Vás během celého dne upozorní na příchozí hovory, textové zprávy nebo zprávy z aplikací pro chytrý telefon. Upozorní i na nadcházející události v kalendáři a údaje o počasí. Využít můžete i časovač a stopky při sledování Vašich činností. Náramek se jednoduše spáruje s Vaším zařízením pomocí služby Google Fast Pair. Ve Vašem zařízení si stačí nainstalovat aplikaci Fitbit, ​​která je kompatibilní s většinou zařízení. Pro nového uživatele je k dispozici na 1 rok i bezplatná prémiová zkušební verze Fitbit Premium doplněna o statistiky, programy s průvodcem, tréninky a další inovativní funkce. Pokud potřebujete, aby Váš nikdo nerušil, stačí zvolit režim "Nerušit" a upozornění na hovory a jiné zprávy se ztlumí.

Výdrž baterie až 10dní

Kvalitní lithium-polymerová baterie poskytuje komfort při používání bez neustálého nabíjení. Výdrž nabíjecího cyklu baterie se liší v závislosti na používání a nastavení náramku. Maximální výdrž baterie je až 10dní. Doba nabíjení baterie je dvě hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, měření tempa, krokoměr, monitoring spánku
Výdrž baterie 10 Dny
Vodovzdornost vodotěsný

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Fitbit Inspire 2 růžový

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Blanka

1. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Je velmi šikovný s povedeným designem. Funkce jsou dostačující..