Fitbit Charge 4 černo-modrý

Čtvrtá generace fitness náramku Fitbit Charge 4 přináší další výborné funkce a zlepšení. Zaujme elegantním modrým provedením a vodotěsnou konstrukcí. Nabídne Vám pohodlné nošení díky silikonovému náramku s možností výměny. Vybaven hranatým dotykovým PMOLED displejem s rozlišením 160x100 pixelů. Mezi klíčové funkce patří měření tepové frekvence, měření kvality spánku, spálené kalorie, ujetá vzdálenost, GPS a jiné funkce. Kromě fitness funkcí poskytne i informace o čase a notifikací z mobilu. Náramek je možné synchronizovat s telefonem pomocí aplikace Fitbit. Podpora Bluetooth 4.0, NFC, platby s Fitbit PAY i Spotify. Kompatibilita s operačním systémem Android, iOS a Windows 10. Výdrž baterie je 7 dní, nabíjení pomocí doku. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stylový vzhled

Stylový fitness náramek Fitbit Charger 4 bude skvělým doplňkem do práce nebo na sport. Vybaven je silikonovým vyměnitelným řemínkem a hranatým dotykovým PMOLED displejem dobře čitelným i na přímém slunci nebo v noci. Odolnost vůči vodě umožňuje namočení do hloubky 50 m. Využívat je můžete pohodlně kdekoli a za jakéhokoli počasí, díky certifikované konstrukci.

Lepší výkony

V menu náramku najdete množství režimů příslušejících k různým sportům. Zvolte si režim a sledujte jak na tom jste. Ke zlepšení výkonů si zapněte funkci Active Zone Minutes, která monitoruje zóny Vašeho tepu v jednotlivých časech během cvičení. Výsledkem takového monitorování je zhodnocení času stráveného intenzivním (cca 75 minut) a méně intenzivním tréninkem (150 minut). Též zjistíte jaký je Váš tep během odpočinku. Na eliminování stresu nabízí náramek různá dechová cvičení.

Fitbit aplikace

Mobilní aplikace Fitbit zaznamenává všechny informace o Vaší činnosti, ale i nečinnosti. V rámci jedné aplikace si můžete prohlížet Vaše rekordy, progres a čas cvičení. Dokonce si dámy mohou zaznamenat menstruační cyklus a zjistit jejich plodné dny. Nabízí i režim Sleep Mode, který zaručí nerušený spánek bez notifikací. Platit můžete i náramkem přes Fitbit Pay. Aplikace je dostupná pro chytré telefony se systémem Android, Windows 10 a iOS. Fitness náramek se smartphonem synchronizujete pomocí technologie Bluetooth 4.0.

Motivace k pohybu

Začněte se více hýbat a budete se cítit lépe. Inteligentní náramek Fitbit Charge 4 Vás vyzve k pohybu jemným vibrováním. Při dlouhé práci u počítače si tak najdete čas postavit se a projít. Během celého dne náramek sleduje každou vaši aktivitu a tep 24 hodin denně během celého týdne.

Výdrž 7 dní

Náramek můžete využívat při různých sportovních aktivitách jako je běh, cyklistika, fitness, lyžování, turistika či plavání. Během cvičení poslouchejte oblíbenou hudbu přes aplikaci Spotify a ovládejte svůj playlist jedním dotykem na displeji náramku. Ať už využíváte náramek jakkoli po nabití, vydrží v provozu 7 dní, v případě využívání GPS se výdrž zkrátí na 5 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Funkce krokoměr, záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, barometr, monitoring spánku, notifikace, senzor tepové frekvence
  • Výdrž baterie 7 Dny
  • Vodovzdornost vodotěsný

Další vlastnosti

Značka: Fitbit
? Smart: Ano
Určené pro: unisex
Slot na SIM: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? NFC: Ano
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šířka: 22,7 mm
Výška: 35,8 mm
Hmotnost: 26 g
Hloubka: 11,8 mm
Barva řemínku: modrá

Funkce

? GPS: Ano
Ant Plus: Ne

Obsah balení

Obsah balení: druhá velikost řemínku, nabíjecí kolébka

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano
Zobrazení: PMOLED

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10, iOS, Android

Další parametry

Aktivita: běh, outdoor, turistika, fitness, plavání, veslování, lyžování, golf, chůze, yoga, cyklistika
? Funkce: barometr, záznam trasy, krokoměr, senzor tepové frekvence, notifikace, monitoring spánku, výpočet kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa
Typ nabíjení: dock
Vodovzdornost: vodotěsný
Materiál řemínku: silikon

Baterie

Výdrž baterie: 7 Dny

Ostatní

Kód produktu: FB417BKNV

Všechny parametry

Recenze Fitbit Charge 4 černo-modrý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fitbit Charge 4 černo-modrý