FireAngel SCB10 kombinovaný detektor

  • Doprava zdarma

Typ SMART produktu: doplněk, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 1 499 Kč

14,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kombinovaný hlásič požáru a oxidu uhelnatého (CO) FireAngel SCB10 je určen k zjištění požáru kouře a smrtelného nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) v jednom. Díky jednoduché instalaci, snadné údržbě, vysoké spolehlivosti a bezúdržbovému bateriovému napájení je hlásič vhodný pro použití ve všech domácnostech. Kromě detekce požáru a oxidu uhelnatého disponuje tento kombinovaný hlásič celou řadou pokročilých funkcí. Multifunkční tlačítko slouží k ověření funkčnosti vnitřních obvodů, integrované sirény a baterií. Nabízí perfektní ochranu pro maximální komfort a bezpečí.

 

Perfektní ochranu pro maximální bezpečí

Kombinovaný hlásič požáru a oxidu uhelnatého (CO) FireAngel je určen k zjištění požáru kouře a smrtelného nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) v jednom. Nabízí perfektní ochranu pro maximální komfort a bezpečí. Hlásič je vybaven dvěma senzory, optickým (fotoelektrickým) senzorem pro detekci požáru a elektrochemickým senzorem detekce oxidu uhelnatého (CO).

Vestavěná lithiová baterie

O napájení hlásiče se po celou dobu jeho 10leté životnosti stará vestavěná lithiová baterie. Díky jednoduché instalaci, snadné údržbě, vysoké spolehlivosti a bezúdržbovému bateriovému napájení je hlásič vhodný pro použití ve všech domácnostech. Součástí hlásiče je montážní konzole, navržená pro upevnění zařízení na strop nebo stěnu.


Pokročilé funkce

Kromě detekce požáru a oxidu uhelnatého disponuje tento kombinovaný hlásič celou řadou pokročilých funkcí. Multifunkční tlačítko slouží k ověření funkčnosti vnitřních obvodů, integrované sirény a baterií, ale také v rámci funkce Smart Silence k dočasnému ztišení hlásiče, např. v případě falešného požárního poplachu. Funkce Sleep Easy umožňuje opakovaně ztišit signalizaci vybité baterie po dobu až 9 hodin, zejména pokud dojde k této signalizaci v nočních hodinách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ SMART produktu doplněk
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí FireAngel SCB10 kombinovaný detektor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno