Popis produktu

Jedna z nejoblíbenějších sportovních her se dočkala svého dalšího pokračování. FIFA 22 pro Xbox Series X přinese mnoho zážitků při hraní. Vyberte si svůj oblíbený tým, vytvářejte a upravujte hráčské sestavy, zapojte se do ligových zápasů, vyběhněte na hřiště, trénujte a vyhrajte. Těšit se můžete na klasický režim hraní tým vs tým, kariérní mód, zápasy UEFA Ligy mistrů, UEFA Evropské ligy, multiplayer, Volta (hraní na pouličních hřištích), tréninkový mód, kde vylepšíte své herní taktiky, dovednosti s míčem a mnoho dalších možností, které vám FIFA 22 nabídne. Vylepšení přichází také v grafice a animacích, které sestávají z propracovaného chování brankářů, zlepšení fyziky míče a nových útočných taktik, které vás povedou k vítězství. Vychutnejte si jedinečné nástupy na stadion, ukázky a zápasové sestřihy, zvukové efekty a skandování diváků pro ještě lepší herní zážitek. Hra je v anglickém dabingu s českým textem. Pro online hraní je třeba mít předplatné na Xbox Live Gold.

FIFA je zpět

Inovace, jimiž je FIFA 22 od EA SPORTS obohacena, posouvá herní zážitek znovu blíže ke skutečnosti. Hra nabízí nový rozměr a množství skvělých novinek. Od grafického zpracování, až po fyzické chování hráčů na hřišti, budete moci sledovat vývoj oproti předešlému ročníku hry FIFA. Opět si splníte fotbalové sny v kariérním režimu a v módě Volta Football si zase zahrajete před fanoušky na ulicích. V režimu Profi kluby vytvořte tým a postupně si jej vylepšujte a přizpůsobujte tak, abyste z hráčů vytěžili maximum.

Mód FIFA Ultimate Team přivítá nejslavnější hráče v nové edici Hrdinové FUT. Vyzkoušíte si také vylepšený systém soutěží, kde budete moci otestovat své schopnosti proti ostatním hráčům online. Jakýkoliv způsob hry si zvolíte, můžete očekávat autentický zážitek s více než 17 000 hráči, 700 týmy a více než 30 soutěžemi, mezi které samozřejmě patří UEFA Liga mistrů, CONMEBOL Libertadores a zcela nová UEFA Konferenční Liga.

Plynulé vykreslení scén

Rychlá akce povede k vítězství. Vizuální scény se zpracovávají mnohem rychleji a plynuleji. Při hraní nebudete omezováni sekáním ani zpomaleným vykreslením scén, které vás mohou vyvést z herní nálady. Hráče a stadion si tak vychutnáte v pěkné kvalitě.

Světelné renderování

Herní prostředí se přibližuje skutečnosti, což pocítíte nejen na vizuálu hráčů a stadionů, ale také vám to dodá pocit, jako byste sledovali skutečný fotbalový zápas.

Detaily a chování hráčů

Hra se stále více přibližuje realitě. Postavy, obličej, dresy, chování v zápasových situacích vychází z jejich skutečných vlastností a statistik. Ať už hráč slaví gól, kope penaltu, připravuje se na přímý kop nebo fauluje protihráče, emoční projevy ve hře odrážejí jejich reálné chování.

Chování brankářů - brankáři jsou mnohem inteligentnější, což bude mít za následek jejich výkony a rozhodování. Jejich poziční hra vychází z více stylů brankářů po celém světě, s cílem kopírovat chování nejlepších brankářů světa, včetně jejich reflexů.

Fyzika míče - skutečná data implementovaná do FIFA 22 dávají fyzice míče zcela nový rozměr. Do detailu propracované parametry, včetně rychlosti, padělání směru a aerodynamiky změní každý dotek, střelu a přihrávku na zcela nový zážitek.

Výbušné sprinty - novinka v hratelnosti, která mění styl souboje jeden na jednoho. Dostáváte větší kontrolu nad zrychlením při pohybu s míčem nebo při bránění. Počkejte si na vhodný okamžik, v plné rychlosti se zbavte obránce a pomozte týmu v útočení.

Útočné taktiky - díky novým taktikám dostáváte možnost lépe kontrolovat to, jakou hrou se chcete prezentovat na hřišti. Můžete vybrat a nastavit pro váš tým různé styly, nebo dejte přednost vlastní individuální taktice.

Nálada na hřišti

Herní zážitky vám také zpestří pohlcující zvuk. FIFA 22 nabízí zvukovou technologií, která vnese do hry prostorové zvukové efekty. Skandování diváků během zápasů a potlesk vás nabudí k lepším herním výkonům.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One X
Typ hry Sportovní
Věkové omezení 3+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí FIFA 22 hra pro Xbox Series X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi