FIFA 21 - Xbox One/Series hra

1 849 Kč ? Ušetříte 71 % 529 Kč

Nákupem získáte 5,29 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jedna z nejoblíbenějších sportovních her se dočkala svého dalšího pokračování. FIFA 21 na Xbox One / Xbox Series X opět přinese mnoho zážitků při hraní. Vyberte si svůj oblíbený tým, vytvářejte a upravujte hráčské sestavy, zapojte se do ligových zápasů, vyběhněte na hřiště, trénujte a vyhrajte. Těšit se můžete na klasický režim hraní - tým vs. tým, kariérní mód, multiplayer, Volta (hraní na pouličních hřištích), tréninkový mód, kde vylepšíte své herní taktiky, dovednosti s míčem a mnoho dalších možností, které vám FIFA 21 nabídne. Vylepšení přichází také v grafice a animacích. Vychutnejte si jedinečné nástupy na stadion, ukázky a zápasové sestřihy, zvukové efekty a skandování diváků, pro ještě lepší herní zážitek. Hra je v anglickém dabingu s českým textem. Pro online hraní je potřeba mít zakoupeno předplatné pro Xbox Live Gold. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 71 %

Popis produktu

*** Bezplatný upgrade na novou konzoli XBOX Series/PS5 ***

 

 

Zpracování obrazu a plynulé vykreslení scén

Rychlá akce povede k vítězství. Vizuální scény se zpracovávají mnohem rychleji a plynuleji. Při hraní nebudete omezováni sekáním ani zpomaleným vykreslováním scén, které vás mohou vyvést z herní nálady. Naplno si tak vychutnáte hráče a stadion v pěkné kvalitě.

Vylepšené světelné renderování

Deferred lighting je nová technologie, která se postará o přirozenější zpracování světelných podmínek. Herní prostředí se díky ní přibližuje skutečnosti, což pocítíte nejen na vizuálu hráčů a stadionů, ale také vám to dodá pocit, jako byste sledovali skutečný fotbalový zápas.

Detaily a chování hráčů

Hra se stále více přibližuje realitě. Postavy, obličej, dresy a chování v zápasových situacích vychází z jejich skutečných vlastností a statistik. Ať už hráč slaví gól, kope penaltu, připravuje se na přímý kop nebo fauluje protihráče, emoční projevy ve hře odrážejí jejich reálné chování.

Nálada na hřišti

Herní zážitky vám také zpestří pohlcující zvuk. FIFA 21 přichází s vylepšenou zvukovou technologií, která vnese do hry prostorové zvukové efekty. Skandování diváků během zápasů a potlesk vás nabudí k lepším herním výkonům.

Na online hraní je třeba mít předplatné na Xbox Live Gold.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Platforma Xbox One, Xbox Series X
  • Typ hry Sportovní

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Platforma: Xbox Series X, Xbox One
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 3+

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

Potrebný internet: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAX320619

Všechny parametry

Recenze FIFA 21 - Xbox One/Series hra

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Daniel, 06.1.2021

  • Super

Příslušenství k FIFA 21 - Xbox One/Series hra