FIFA 20 PS4 hra

1 789 Kč ? Ušetříte 55 % 799 Kč

Nákupem získáte 7,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

FIFA 20 (PS4) přináší desítky hodin skvělého fotbalu. Vylepšená fyzika míče, přesnější míření a propracovaný systém soubojů jeden na jednoho nabízí mnohem realističtější zážitek než kdy dříve. Novinkou je režim pouličního fotbalu Volta, který přináší rychlou, dynamickou a adrenalinovou zábavu. Samozřejmostí je propracovaná kariéra s řadou novinek a spoustu zábavných online i offline módů. Hra obsahuje českou lokalizaci. Zobrazit celý popis

  • Sleva 55 %

Popis produktu

FIFA 20 přináší novou realističtější hratelnost

FIFA 20, jedna z nejpopulárnějších her pro Playstation 4, přináší celou řadu vylepšení v hratelnosti. Propracovanější systém pohybu míče nyní počítá s rotací a odskoky. Při střelbě musíte pracovat s upravenou trajektorií. Ta umožňuje používat takové vychytávky, jako jsou zakroucené střely.

Upravený byl také systém obrany, který přichází s novými zákroky. Výrazně zlepšené situace jeden na jednoho vám umožňují vybojovat míč zpět, a to pomocí přesně načasovaných pohybů. Útočníci zase mohou překonat obránce pomocí vychytaného driblinku do stran.

Staňte se hvězdou pouličního fotbalu - nový režim Volta ve FIFA 20

Největší novinkou ve FIFA 20 je režim Volta. Ten se zaměřuje na pouliční fotbal i profesionální futsal. Menší hřiště v režimu Volta nabízí velmi rychlou, dynamickou a adrenalinovou hru, která navazuje na úspěch série FIFA Street. Hraje se v nejrůznějších variantách - 3v3 bez brankáře, 4v4 s brankářem nebo bez něj, 5v5 a profesionální futsal.

Volta obsahuje speciální příběhovou kampaň, ve které si vytvoříte svoji postavu. Vyberete jí pohlaví, rysy obličeje, vlasy, tetování a také specifická gesta. Vaše postava se poté stane součástí týmu, který se chce účastnit argentinského mistrovství světa ve futsalu. Během cesty na vrchol se podíváte na nejrůznější hřiště po celém světě. Zahrajete si třeba v Paříži, Miami, Riu de Janeiru, Los Angeles, Barceloně či Berlíně.

Nová vylepšená kariéra ve FIFA 20

Novinkami a vylepšeními je nabitý také režim kariéry. Každý hráč má nyní nově dynamický potenciál. Pokud máte v sestavě nového mladého fotbalistu, musíte mu věnovat čas, trénink a pravidelně ho nasazovat do zápasů. Tím mu roste potenciál a zlepšují se jednotlivé vlastnosti. Pokud se ale některým hráčům nevěnujete dostatečně, bude jejich potenciál stagnovat či klesat.

FIFA 20 přináší nový systém morálky týmu a hráčů. Šťastní a spokojení hráči dosahují lepších výsledků. Morálku můžete ovlivnit dvěma způsoby. Jako manažer týmu se účastníte tiskových konferencí před zápasem a po něm. Pokud během vystoupení pochválíte nějakého hráče, zlepšíte mu tím morálku. Jako manažer také musíte jednat s hráči osobně a řešit například jejich platové požadavky. Vyhovíte jim a uvolníte peníze z rozpočtu, nebo budete riskovat pokles jejich morálky?

Oblíbené módy FIFA 20 - House Rules, Pro Clubs a FUT

Z loňského ročníku se vrací celá řada oblíbených režimů. Patří tam online režim Pro Clubs, kde každého člena týmu ovládá jeden skutečný hráč. Proti sobě tak v online zápase hrají dva kompletní mančafty, tedy celkem 22 hráčů.

Další režim je arkádový House Rules, ve kterém platí speciální pravidla. Například ve Swaps se na začátku zápasu náhodně prohodí 3 hráči mezi týmy. V Mystery Ball se pokaždé, když míč opustí hřiště, změní jeho vlastnosti a fyzika.

Jedním z nejoblíbenějších režimů zůstává FUT (FIFA Ultimate Team). V něm si vytvoříte svůj vlastní originální tým, o který se budete starat. Nakupujete do něj nové hráče a snažíte se vytvořit co nejlepší a nejsehranější partu, která bude vítězit v online i offline zápasech.

Kromě PlayStation verze je FIFA 20 dostupné také na dalších platformách:

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAP420617

Všechny parametry

Recenze FIFA 20 PS4 hra

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Lenka, 31.5.2020

Je to opravdu dost dobře zpracované, vyrobené a kluci si mají možnost spousty klíček, triků díky hře i naučit. Hodnoceni5

  • Hra je super. Animace je dokonalá. Hráči jako živý.
  • Je to pro syna opravdu napínavá hra, a je těžké ho odtrhnout

Veronika, 10.1.2020

Super hra. Manzel je velice spokojeny.

Marcela, 19.10.2019

super hra

  • synovi se moc líbí
  • nemám

Příslušenství k FIFA 20 PS4 hra