FIFA 20 PC hra

1 549 Kč ? Ušetříte 65 % 549 Kč

Nákupem získáte 5,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra FIFA 20 pro počítač je dodávána na DVD disku. Díky uživatelem kontrolovaným rozhodujícím momentem a vylepšené trajektorií střel nabídne realistický průběh zápasu. Hrát můžete za ženskou nebo mužskou postavu, kterou upravíte pomocí širokého množství oblečení, účesů nebo tetování. Kromě prestižních klubových soutěží si v režimu VOLTA zahrajete také pouliční zápasy pod podjezdem v Amsterdamu i na střeše výškové budovy v Tokiu. Hra je v české lokalizaci. Zobrazit celý popis

  • Sleva 65 %

Popis produktu

Autentický průběh zápasu

Byl vylepšený průběh zápasu. Jeho tempo kopíruje nejznámější světové ligové soutěže a přinese větší množství situací při hře jeden na jednoho, kde je důraz kladen na uživatelem ovládané klíčové momenty. Zdokonalený systém poziční hry a obranných zákroků pomůže hráčům řízeným umělou inteligencí lépe porozumět chování uživatele.

Rozhodující momenty

Rozhodující momenty vám poskytnou větší kontrolu nad událostmi, které ovlivňují výsledek zápasu. V důležitých fázích každého setkání budete mít vliv na vyrovnané zakončení v útočné třetině, kontrolované obranné zákroky, dribling do stran nebo propracované zahřátí standardních situací.

Systém pohybu míče a trajektorie střel

Propracovaný systém pohybu nabídne autentické odrazy míče i její zatáčení. S novým systémem bude také v nabídce velká škála realistických trajektorií střel, od nebezpečně padajících až po střely "plovoucí" ve vzduchu.

EA SPORTS VOLTA

V EA SPORTS VOLTA se fotbal vrátí zpět do ulic. Zahrát si můžete 3 na 3 bez brankáře, 4 na 4, 4 na 4 bez brankáře, 5 na 5 nebo profesionální futsal. Pouliční zápasy budou lokalizované na neobvyklých místech - od podjezdu v Amsterdamu až po střechu výškové budovy v Tokiu. Vzhled vašeho ženského nebo mužského avatara upravíte pomocí širokého množství oblečení, účesů a tetování.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 140 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAPC01804

Všechny parametry

Recenze FIFA 20 PC hra

Hodnocení zákazníků

90 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 11.11.2020

  • Přidání týmů z České republiky.
  • Rok co rok ta stejná písnička.

Přemysl, 31.10.2020

moc dobre

  • pro fotbalistu parada
  • jedna z nejlepších sportovních her

Příslušenství k FIFA 20 PC hra