Fieldmann FZG 1011 vystavený kus s plnou zárukou

Zahradní gril Fieldmann FZG 1011 vhodný na grilování jako je maso, ryby, zeleninu, sendviče nebo jiný druh potravin. Pohyblivé nepřilnavé rošty při odklopení víka zaručují snadné uložení masa a zeleniny, víko zase potřebnou klima. Grilovací plocha dvou roštů umožňuje přípravu pokrmů pro větší skupinu lidí. Gril se pyšní svou stabilitou a pevností materiálu. Kovový plášť je odolný vůči vysokým teplotám. Prostřednictvím koleček je gril mobilní a umožňuje manipulaci jedné osoby. Na grilu můžete nejen grilovat tradičním způsobem, ale i péct a gril navíc uchová teplotu jídla. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 25 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zahradní gril Fieldmann FZG 1011

Multifunkční zahradní gril Fieldmann FZG 1011 na dřevěné uhlí je nenáročný pomocník při grilování specialit. Stane se nejen okrasou vaší terasy nebo zahrady, ale také velmi dobrým společníkem při grilovacích párty a setkáních s přáteli. Dokážete tak připravit vynikající kulinářské speciality které na běžném grilu nedokážete.

Bezpečné používání

Kovový plášť odolný vůči vysokým teplotám. Přemísťování grilu usnadňují kolečka a držáky. Součástí grilu je i mřížkovaná polička, například na talíře. Gril má navíc na dolní části kovovou prolamované poličku, kam je možné ukládat např. grilovací nářadí či dřevo.

Grilujte i pro přátele

Gril má dvě komory, které lze používat samostatně. Komín poskytuje optimální oběh vzduchu. Vestavěný a zároveň velmi praktický teploměr pro zajištění optimální teploty grilování se nachází ve věku velkého grilu. Samozřejmostí jsou i pochromované grilovací rošty.

Technické údaje:

  • velikost grilovací nádoby 1, 2: 61,5 x 30 cm / 30 x 30 cm
  • grilovací plocha 1,2: 57 x 30cm / 26 x 30cm
  • grilovací výška: 79 cm
  • grilovací rošt 1, 2: 26 x 30 x 0,4 cm (2x) / 26 x 30 x 0,4 cm
  • pochromované grilovací rošty

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Fieldmann

Ostatní

Kód produktu: 41006082

Recenze Fieldmann FZG 1011

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fieldmann FZG 1011