Fibaro Roller Shutter 3 žaluziový modul (FGR-223)

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 15,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Fibaro Roller Shutter 3 ovladač pro žaluzie a rolety je kompatibilní s jakýmkoli ovladačem Z-Wave nebo Z-Wave+. Podporuje režimy ochrany sítě Z-Wave: S0 se šifrováním AES-128. Má pokročilé mikroprocesorové ovládání, výkonové spínače, funkci měření energie a je určen k instalaci s motory s rolovacím pohonem a elektronickými nebo mechanickými koncovými spínači. Montuje se do instalačních krabic do zdi ve vnitřním prostředí domu. Toto zařízení lze používat se všemi certifikovanými zařízeními Z-Wave Plus a pro plné využití výrobku musí používat ovládací modul Z-Wave. Veškeré práce se zapojením zařízení může provádět pouze elektrikář s osvědčením. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Inteligentní ovládání žaluzií a rolet

Roller Shutter 3 je nová verze modulu pro ovládání na základě protokolu Z-Wave. Vybaven je nejnovější verzí protokolu. Modul umožňuje ještě pohodlněji a efektivněji ovládat rolety ve vašem inteligentním domě. Funkce měření výkonu poskytuje přesné informace o spotřebě energie. Kromě toho jej můžete jednoduše spustit manuálně nebo jej spravovat na dálku prostřednictvím aplikace, anebo jednoduše nastavit scény a automatizaci. Kdekoliv jste a kdykoliv, zavřete nebo otevřete brány a žaluzie.

Komfortní řízení rolety

Modul umožňuje snadno a pohodlně ovládat žaluzie a rolety v prostředí domova. Když sedíte na gauči nebo ležíte pohodlně v posteli, nemusíte se starat o to, abyste vstali a nastavili je přesně tak, jak se vám to líbí. V kombinaci s dalšími snímači Fibaro se automaticky otevírají žaluzie, když se ráno vzbudíte a postavíte k oknu. Navíc díky funkci Místní ochrana můžete uzamknout ovládací prvky stěnového vypínače tak, aby je děti nemohly samy ovládat.

Zavírání rolet celého domu

Synchronizací alarmového systému s ovladačem Roller Shutter 3 můžete zavírat všechny žaluzie a rolety pouhým stisknutím tlačítka při odchodu z domu.

Přizpůsobení se povětrnostním podmínkám

Roller Shutter 3, synchronizovaný s modulem Weather plugin, upraví stupeň zavírání žaluzií a rolet v závislosti na vnějších povětrnostních podmínkách. To pomůže udržet správnou teplotu v domě a následně snížit výdaje na vytápění nebo klimatizaci.

Vhodný všude

Moduly Fibaro jsou opravdu malé. Rozměr inteligentních zařízení se přizpůsobuje většině standardních instalačních kazet a zásuvek na přepínače. Bezdrátová komunikace Z-Wave poskytuje průměrný dosah do 14 m. Toto zařízení lze používat se všemi zařízeními s certifikátem Z-Wave Plus a měly by být kompatibilní i se zařízeními vyrobenými jinými výrobci.

Pracuje s různými typy přepínačů

Díky možnosti montáže modulu přímo do instalační krabice je zařízení univerzální pro různé typy spínačů - monostabilní, bistabilní a roletové.

Měření energie

Spotřeba energie konkrétních zařízení připojených k roletové uzávěrce Fibaro 3 je neustále monitorována a hlášena inteligentním domácím systémem. Sledujte aktuální spotřebu, plánujte práci připojených zařízení a šetřete energii!

Bezdrátové aktualizace

Fibaro Roller Shutter 3 má automatickou funkci aktualizace softwaru. Stačí jen jedno kliknutí v mobilní aplikaci. Pro úplný instrukční návod a technické informace prosím navštivte webové stránky Fibaro.com.

Specifikace

 • Napájení: 9 - 30 V DC ± 10 %
 • Jmenovitý proud na zátěži:
 • 4,2 A - rezistivní zátěž
 • 1,7 A - induktivní zátěž
 • Podporované typy motorů: jednofázové AC motory
 • Frekvenční pásmo: 868 MHz
 • Vysílací výkon: EIRP max. 6 dBm
 • Provozní teplota: 0 - 35° C
 • Provozní vlhkost: 10 - 95 % RH bez kondenzace
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 43 x 38 x 20 mm

Parametry produktu

Základní parametry

 • Technologie Z-wave, Z-Wave Plus
 • Typ SMART produktu spínací modul
 • Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti

Další vlastnosti

Značka: Fibaro
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 3,8 cm
Hmotnost: 30 g
Výška: 4,2 cm
Hloubka: 2 cm

Obsah balení

Obsah balení: Fibaro Roller Shutter 3
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti
Technologie: Z-wave, Z-Wave Plus
Typ SMART produktu: spínací modul

Ostatní

Kód produktu: FGR-223

Všechny parametry

Recenze Fibaro Roller Shutter 3 žaluziový modul (FGR-223)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fibaro Roller Shutter 3 žaluziový modul (FGR-223)