Fibaro Home Center Lite Smart

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 74,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart jednotka Home Center Lite představuje mimořádně kompaktní ovladač pro správu vaší domácnosti. Využívá webové rozhraní s bohatými grafickými funkcemi pro snadné nastavení a ovládání. Je vhodným doplňkem pro správu bytů či menších domů, nebo jako doplněk k Fibaro Home Center Lite. Tento řídicí systém spravuje všechna zařízení typu Z-Wave. Plynulý chod zajistí procesor Cortex A8, který zvládne pracovat společně s 230 zařízeními. Pro komunikaci využívá rozhraní Z-Wave a Ethernet. K dispozici nabízí řízení potřeby a další funkce prostřednictvím iOS/Andorid aplikace. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Fibaro Home Center 2 (FGHC2)

Fibaro Home Center 2 (FGHC2)

15 989 Kč

K odeslání 1 ks

Smart řídící jednotka Fibaro Home Center 2 ve stříbrné barvě představuje systém pro správu domova. Využívá webové rozhraní s bohatými grafickými funkcemi pro snadné nastavení a ovládání. Tento řídicí…

 • Typ SMART produktu: centrální jednotka
 • Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti

Zobrazit produkt

Popis produktu

Fibaro Home Center Lite

 • Smart ovládací jednotka: mozek Smart Home / Inteligentní domácnosti

 • rozhraní Z-Wave, Ethernet

 • rozměry 90x90x33 mm

 • možnost ovládání až 230 zařízení

 • možnost nastavení scén a spolupráci zařízení, přepínat programy a přidávat zvuk

 • zabudovaná funkce pro kontrolu spotřeby

 • detailní statistiky

Ovládání pro každého

Fibaro Home Center Lite je kompaktní mozek systému Fibaro. Udělá váš domov inteligentnějším, užitečnějším a pohodlnějším. Ovládání vašeho domu odkudkoliv na světě pomocí telefonu nebo tabletu. Velitelským stanovištěm pro váš dům je Fibaro aplikace, jejíž rozložení a funkcionalita závisí na vašich řešení. Můžete vytvářet a upravovat rozložení, ikony, jména v pořadí, abyste to nejdůležitější měli vždy na dosah. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí a flexibilitě Fibaro aplikace umožní ovládat systémové operace jednoduše a bez rozmýšlení.

Jednoduchý design

Fibaro Home Center Lite představuje kompaktní zařízení o rozměrech 90 x 90 x 33 mm, které vás zahrne komfortem řízení vašeho inteligentního domu přes jeho jednoduché a bezdrátové rozhraní. Už nemusíte podobná zařízení skrývat ve skříni. Výjimečný design skvěle vynikne na každé polici v jakékoliv místnosti. Navíc bílá barva a oblé hrany dodají elegantní vzhled. V přední části se nacházejí LED kontrolky pro rychlou indikaci nastavení.

Připojení a výbava

Díky bezdrátové technologii Z-Wave, Fibaro Home Center Lite systém nevyžaduje žádné úpravy do struktury vašeho domu. Můžete jej nainstalovat do jakékoliv budovy, i takové, která je již kompletně zařízená. Fibaro Home Center Lite je vybaven silným a úsporným Cortex procesorem. Díky obrovské efektivnosti HCL můžete automatizovat i ten největší dům a ovládat až do 230 zařízení v něm.

Ovládejte celou domácnost

Fibaro Home Center Lite ovládání dovoluje integrovat domácí multimediální zařízení s Fibaro Systémem. Ovládejte vaši TV, domácí kino, Hi-Fi a další zařízení přes Fibaro aplikaci. Můžete si nastavit scény a spolupráci zařízení, přepínat programy a přidávat zvuk. Při použití Fibaro nepotřebujete žádné další ovládání kromě vašeho telefonu nebo tabletu. Navíc všechna tato zařízení se mohou ovládat samostatně.

Kontrola spotřeby

Díky zabudované funkci pro kontrolu spotřeby můžete při používání systému Fibaro Home Center Lite monitorovat aktuální spotřebu energie a sledovat historii spotřeby, díky čemuž budete moci určit zařízení, která jí spotřebují nejvíce. Detailní statistiky máte k dispozici ve formě grafu, což vám pomůže porovnávat čísla a kontrolovat částky příchozích účtů.

Upozornění

Fibaro Home Center Lite systém vás bude okamžitě informovat v případě nebezpečí požáru, vytopení, vloupání nebo unikajícího plynu. Ochrání váš domov odstavením přívodu vody, když zaznamená průnik vody z potrubí, odstaví přívod plynu, vyvětrá a informuje vás v případě, že zaznamená jeho únik. V případě, že Fibaro Home Center Lite zaznamená pokus o vloupání, automaticky spustí alarm, kontaktuje bezpečnostní službu a poskytne živý záznam z bezpečnostních kamer přímo do vašeho mobilního telefonu.

Geolokalizace

Váš dům vždy ví, kde jste vy a vaše rodina díky geolokalizaci. Když odcházíte z domu, systém vypne nepotřebné zařízení, aktivuje alarm a bude simulovat vaši přítomnost kvůli odrazení zlodějů. Když systém zaznamená, že se přibližujete domů, nastaví teplotu a spustí předprogramované scény.

Další výhody:

 • Pěkně udržovaný trávník před vaším domem si už více nevyžaduje vaši maximální pozornost. Inteligentní Fibaro Home Center Lite systém zavlaží vaši zahradu přesně tehdy, když to potřebuje a dodá potřebné množství vody v závislosti na počasí. Nedovolí, aby vaše rostliny uschly během horkých dní a zabrání jejich zavlažování, když venku prší.
 • S použitím Fibaro Home Center Lite si můžete nastavit teplotu ve vašem domě, zatímco stále sedíte v kanceláři. Jednoduché nastavení nastavíte přes panel topení, díky čemuž bude ve vašem domě vždy ta správná teplota. Nastavte si topení na teplotu, která vás snadno dostane z postele. Na noc si nastavte teplotu, při které se vám nejlépe spí, a tak se vzbudíte mnohem odpočatější.
 • Zapomněli jste vypnout žehličku, když jste spěchali na setkání? Bez problému. Sáhněte po svém telefonu, zapněte Fibaro aplikaci a vypněte ji. Zkontrolujte, co se u vás doma děje, ovládejte přístroje, kontrolujte bezpečnost, teplotu a mnoho dalšího pouze za použití telefonu, ať už jste kdekoliv.

Co je Z-Wave?

Připojení Z-Wave představuje bezdrátovou technologii specificky vyvinutou pro inteligentní řešení ovládání domácností, domů a bytů. Zajistí komunikaci mezi různými běžnými elektronickými zařízeními v domácnosti, jejich vzdálenou kontrolu a ovládání. K dispozici nabízí ovládání prostřednictvím PC, tabletu nebo mobilního telefonu s připojením k internetu a aplikací Fibaro, dálkovým nebo nástěnným ovladačem. Mozkem a centálním řízením komunikace mezi zařízeními je Z-Wave řídicí jednotka (Controller).

Vlastnosti

 • Z-Wave technologie Z-Wave (Gen 3) 868.42 MHz
 • IoT - Internet of Things Bezdrátová komunikace
 • Kabelová technologie Ethernet 100Mbps
 • Inteligentní řízení a ovládání Autonomní - inteligentní řízení lokální
 • Ovládání multimédií Přes IP síť LAN
 • Ovládání klimatizace Přes IP síť LAN
 • Napájení Kabelové napájení
 • Typ použití Vnitřní
 • Třída krytí IP20
 • Kompatibilita s FIBARO HC2 Ano
 • Kompatibilita s FIBARO HC LITE Ano

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ SMART produktu centrální jednotka
 • Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti

Další vlastnosti

Značka: Fibaro
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 9 cm
Hmotnost: 400 g
Výška: 3,3 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1x LAN síťový kabel
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti
Geolokace: Ano
Technologie: Z-wave, Lan
Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: centrální jednotka

Ostatní

Kód produktu: FGHCL

Všechny parametry

Recenze Fibaro Home Center Lite Smart

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fibaro Home Center Lite Smart