Fibaro Home Center 3 řídící jednotka

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 158,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Fibaro Home Center 3 je nejpokrokovější jednotkou pro správu inteligentních domácností na světě. Moderní a spolehlivé zařízení, které vám umožní jednoduchým způsobem ovládat všechny funkce inteligentního domu - pouhým stisknutím tlačítka, gesta nebo slova oživí váš inteligentní domov. S Fibaro Home Center 3 můžete snadno integrovat vaši jednotku s mnoha populárními značkami. Oproti modelu Home Center 2 má tato řídící jednotka 1.3x rychlejší procesor, 2x více paměti RAM, a o 50 % lepší dosah. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Nejpokročilejší inteligentní jednotka Fibaro Home Center 3

Řídící jednotka je klíčovým prvkem inteligentního systému. Řídící jednotka je jádrem automatizačního systému, který zajišťuje, že všechna zařízení pracují podle potřeby. Nová řídící jednotka Fibaro je nejvýkonnějším zařízením na trhu. Je mnohem rychlejší, bezpečnější a složitější než předchozí verze. Nyní podporuje nejen protokol Z-Wave, ale i protokoly Nice, ZigBee a Wi-Fi. Výkon Fibaro Home Center 3 pochází z účinných a vysoce kvalitních komponent, které pomáhají uživateli dosáhnout špičkový výkon. Tento přístup umožňuje společnosti Fibaro vyrábět a vyvíjet hardware v souladu s filozofií minimalizování uhlíkové stopy.

Vše v jedné krabičce

Home Center 3 funguje jako řídící jednotka, která provozuje zařízení Fibaro v kombinaci s hardwarem založeným na protokolu Z-Wave nebo dokonce 100 zařízení Nice. Pokud vám nebudou postačovat Z-Wave a Nice zařízení, Home Center 3 je také připraven pro ZigBee, takže uživatelé budou moci standardně integrovat hardware pomocí tohoto protokolu. Výkonné komponenty a čipy jsou navrženy na příjem aktualizací softwaru, které zpřístupňují nové funkce. Ethernetový port a Wi-Fi poskytli jednotce různé síťové připojení a širší dosah než kdykoliv předtím, takže je lze umístit kdekoliv v domě. Od této chvíle mluvíme o nejpokrokovější bráně inteligentních domů na trhu, která je připravena na vývoj funkcí. Home Center 3 je bodem obratu pro celé inteligentní domácí prostředí.

Nejen funkce, ale i elegantní vzhled

Díky úplnému povědomí o trhu se jednotka Home Center 3 změnila na absolutně nejlepší estetický zážitek. Opět nejde jen o vzhled, ale io pocit. Elegantní tvar Home Center 3 je výsledkem výběru barev, harmonického spojení černé a měděné. Vnější kryt je na dotek jemný a nezanechává žádné otisky prstů na jejím povrchu. Důvtipný design umožňuje přístroji stát doslova kdekoliv, protože nenarušuje okolí. To znamená, že řídící jednotka může stát vedle jiného zařízení a přizpůsobit se aktuálnímu designu interiéru.

10 let zkušeností a vývoje inteligentní automatizace domácnosti

Vývoj nových zařízení znamená pro společnost Fibaro hodně - uživatelské zkušenosti nám umožňují poskytovat funkce, které zákazníci v dnešní době skutečně požadují. Řídící jednotka má nyní zabudované antény optimálně nakonfigurovány na rozšíření dosahu, nevyžaduje kabelové připojení k routeru - připojení Wi-Fi usnadňuje připojení, intuitivní průvodce nastavením systému usnadňuje povolení více užitečných funkcí. Stejně jako mnoho inteligentních zařízení uváděných na trh renomovanými výrobci, i Fibaro bude podporovat uživatele Home Center 3 standardizovanými aktualizacemi.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost a stabilita inteligentní domácnosti byla pro společnost Fibaro vždy hlavním zájmem. Proto společnost začala spolupracovat se světovými bezpečnostními lídry, jako je například Kaspersky, s cílem poskytovat prvotřídní ochranu a bezpečnost před narůstajícími hackerskými aktivitami zaměřenými na inteligentní domácnosti. Šifrovaný přenos dat je prvním prostředkem na ochranu lokálních i externích připojení. Použitím vhodných a vysoce kvalitních komponentů může zařízení pracovat lokálně bez přístupu k internetu a Cloudu, zda poskytovat klíčové funkce doma. Z tohoto důvodu nehrozí riziko deaktivace poplašného systému, pokud připojení na internet nefunguje jednoduše proto, že poskytovatel provádí údržbářské práce. Bezpečnost pochází ze zálohování systému v zařízení a Cloudu, Daemon-a, který monitoruje zdraví systému a čtyřjádrového procesoru a 2 GB paměti. Ve srovnání s jinými zařízeními na trhu je tato domácí řídící jednotka podstatně rychlejší a může provádět několik úloh současně. V průběhu celého procesu vývoje je konečným cílem dosažení dokonalé synergie mezi hardwarem a softwarem. Fibaro Home Center 3 získalo VDE, nezávislou výzkumnou jednotku zaručující elektrickou bezpečnost: certifikát CB a typovou zkoušku EU Certificate.

Jednoduchá instalace pro začátečníky a odborníky

Řídící jednotka poskytne intuitivní proces nastavení, který uživatele krok za krokem provede instalací systému. Průvodce instalací obsahuje základní parametry automatizace a sadu vynalézavých funkcí, které řeší různé potřeby uživatelů (scénáře automatizace). Toto je nejjednodušší způsob, jak vytvořit inteligentní domácí automatizaci Fibaro. Zkušenější uživatelé a odborníci ocení stovky klíčových funkcí, které pomohly vytvořit sdílením svých vlastních zkušeností s odborníky Fibaro včetně možnosti přizpůsobení automatizace pomocí nástrojů, jako jsou blokové scény, LUA event-y nebo Quick Apps (rychlé aplikace).

Stabilita a jedinečný výkon

1.3x rychlejší procesor jako Home Center 2

 • Home Center 3 - 4x 1,2 GHz
 • Home Center 2 - 2x 1,8 GHz

2x více RAM paměti jako Home Center 2

 • Home Center 3 - 2 GB
 • Home Center 2 - 1 GB

50 % větší dosah než Home Center 2

 • Home Center 3 - až do 150 m
 • Home Center 2 - až do 100 m

Vše na jednom místě

Nový proces konfigurace je mnohem jednodušší a rychlejší. Inteligentní domácí systém, který je přizpůsoben potřebám, je připraven k použití za pár minut. Všechna zařízení připojená k systému jsou nyní k dispozici na jedné obrazovce. Aby se zkrátil čas potřebný k vytvoření systému Fibaro, instalátor jejich přiřazuje místnostem, změnám ikon a parametrů na jedné obrazovce. Už žádné skákání mezi několika kartami nebo stránkami.

Nastavení profilů

Přizpůsobené profily je soubor nastavení, které přizpůsobí váš domov tak, jak chcete. Profily automatizace jsou akcie na jedno kliknutí na správu inteligentních domácích scénářů. Osoba opouští dům si může zvolit profil nepřítomnosti a systém udělá zbytek, včetně vypnutí všech světel, snížení teploty, zapnutí alarmu nebo uzavření žaluzií.

Lepší alarmový panel

Navrhli jsme způsob, jak udělat intuitivnější plán pro uživatele. Konfigurace poplašného systému nebyla nikdy rychlejší a intuitivnější. Všechny alarmy a výstražná zařízení jsou umístěny na jednom místě.

Auto jako součást vaší inteligentní domácnosti

Hlasové ovládání dostupné v autě přináší inteligentní správu domu přímo do vašeho automobilu. Prostřednictvím systémů Android Auto a CarPlay získáte plnou kontrolu nad domácími spotřebiči na cestách. Zároveň vám umožní připravit si domů na návrat nebo zapnout celý bezpečnostní systém, když opustíte dům.

Technická specifikace Fibaro Home Center 3

 • Procesor: Quad-Core Arm Cortex A53 (1.2 GHz)
 • RAM: 2 GB
 • HDD: 8 GB
 • Napájení: 12 V DC
 • Rozměry: 220 x 140 x 35 mm
 • Protokol: několik rádio protokolů s různými frekvencemi
 • Z-Wave (500): 868.0 - 868.6 MHz, 869.7 - 870.0 MHz
 • 433 MHz (OOK, FSK, GFSK): 433.54 - 433.92 MHz
 • 868 MHz (OOK, FSK, GFSK): 868.3 - 868.94 MHz
 • ZigBee: 2405 - 2480 MHz
 • Wi-Fi (802.11 b/g/n/ac): 2400 - 2483 MHz, 5150 - 5350 MHz
 • Bluetooth Low Energy: 2402 - 2480 MHz

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ SMART produktu centrální jednotka
 • Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti

Další vlastnosti

Značka: Fibaro
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 22 cm
Hmotnost: 350 g
Výška: 3,5 cm
Hloubka: 14 cm

Obsah balení

Obsah balení: napájecí adaptér
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Technologie: Bluetooth, Wifi, Z-Wave Plus, 868Mhz, ZigBee, 433 MHz
Typ SMART produktu: centrální jednotka
Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti

Ostatní

Kód produktu: FGHC3-001

Všechny parametry

Recenze Fibaro Home Center 3 řídící jednotka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fibaro Home Center 3 řídící jednotka