Fibaro Home Center 3 řídicí jednotka

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Typ SMART produktu: centrální jednotka, Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti,


Cena 15 269 Kč

Sleva 4 % z ceny doporučené výrobcem: 15 899 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 152,69 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Fibaro Home Center 3 je nejpokrokovější jednotkou pro správu inteligentních domácností na světě. Moderní a spolehlivé zařízení, které vám umožní jednoduchým způsobem ovládat všechny funkce inteligentního domu - pouhým stisknutím tlačítka, gesta nebo slova oživí váš inteligentní domov. S Fibaro Home Center 3 můžete snadno integrovat vaši jednotku s mnoha populárními značkami. Oproti modelu Home Center 2 má tato řídicí jednotka 1,3× rychlejší procesor, 2× více paměti RAM a o 50 % lepší dosah.

Nejpokročilejší inteligentní jednotka Fibaro Home Center 3

Řídicí jednotka je klíčovým prvkem inteligentního systému. Řídicí jednotka je jádrem automatizačního systému, který zajišťuje, že všechna zařízení pracují podle potřeby. Nová řídicí jednotka Fibaro je nejvýkonnějším zařízením na trhu. Je mnohem rychlejší, bezpečnější a složitější než předchozí verze. Nyní podporuje nejen protokol Z-Wave, ale i protokoly Nice, ZigBee a Wi-Fi. Výkon Fibaro Home Center 3 pochází z účinných a vysoce kvalitních komponent, které pomáhají uživateli dosáhnout špičkového výkonu. Tento přístup umožňuje společnosti Fibaro vyrábět a vyvíjet hardware v souladu s filozofií minimalizování uhlíkové stopy.

Vše v jedné krabičce

Home Center 3 funguje jako řídicí jednotka, která provozuje zařízení Fibaro v kombinaci s hardwarem založeným na protokolu Z-Wave nebo dokonce 100 zařízení Nice. Pokud vám nebudou postačovat Z-Wave a Nice zařízení, Home Center 3 je také připraven pro ZigBee, takže uživatelé budou moci standardně integrovat hardware pomocí tohoto protokolu. Výkonné komponenty a čipy jsou navrženy pro příjem aktualizací softwaru, které zpřístupňují nové funkce. Ethernetový port a Wi-Fi poskytly jednotce různá síťová připojení a širší dosah než kdykoliv předtím, takže je lze umístit kdekoliv v domě. Od této chvíle mluvíme o nejpokrokovější bráně inteligentních domů na trhu, která je připravena na vývoj funkcí. Home Center 3 je bodem obratu pro celé inteligentní domácí prostředí.

Nejen funkce, ale i elegantní vzhled

Díky úplnému povědomí o trhu se jednotka Home Center 3 změnila na absolutně nejlepší estetický zážitek. Opět nejde jen o vzhled, ale io pocit. Elegantní tvar Home Center 3 je výsledkem výběru barev, harmonického spojení černé a měděné. Vnější kryt je na dotek jemný a nezanechává žádné otisky prstů na jejím povrchu. Důvtipný design umožňuje přístroji stát doslova kdekoliv, protože nenarušuje okolí. To znamená, že řídicí jednotka může stát vedle jiného zařízení a přizpůsobit se aktuálnímu designu interiéru.

10 let zkušeností a vývoje inteligentní automatizace domácnosti

Vývoj nových zařízení znamená pro společnost Fibaro hodně - uživatelské zkušenosti nám umožňují poskytovat funkce, které zákazníci v dnešní době skutečně požadují. Řídicí jednotka má nyní zabudované antény optimálně nakonfigurované k rozšíření dosahu, nevyžaduje kabelové připojení k routeru - připojení Wi-Fi usnadňuje připojení, intuitivní průvodce nastavením systému usnadňuje povolení více užitečných funkcí. Stejně jako mnoho inteligentních zařízení uváděných na trh renomovanými výrobci i Fibaro bude podporovat uživatele Home Center 3 standardizovanými aktualizacemi.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost a stabilita inteligentní domácnosti byla pro společnost Fibaro vždy hlavním zájmem. Proto společnost začala spolupracovat se světovými bezpečnostními lídry, jako je například Kaspersky, s cílem poskytovat prvotřídní ochranu a bezpečnost před narůstajícími hackerskými aktivitami zaměřenými na inteligentní domácnosti. Šifrovaný přenos dat je prvním prostředkem na ochranu lokálních i externích připojení. Použitím vhodných a vysoce kvalitních komponent může zařízení pracovat lokálně bez přístupu k internetu a Cloudu či poskytovat klíčové funkce doma. Z tohoto důvodu nehrozí riziko deaktivace poplašného systému, pokud připojení na internet nefunguje jednoduše proto, že poskytovatel provádí údržbářské práce. Bezpečnost pochází ze zálohování systému v zařízení a Cloudu, Daemon-a, který monitoruje zdraví systému a čtyřjádrového procesoru a 2GB paměti. Ve srovnání s jinými zařízeními na trhu je tato domácí řídicí jednotka podstatně rychlejší a může provádět několik úloh současně. V průběhu celého procesu vývoje je konečným cílem dosažení dokonalé synergie mezi hardwarem a softwarem. Fibaro Home Center 3 získalo VDE - nezávislou výzkumnou jednotku zaručující elektrickou bezpečnost: certifikát CB a typovou zkoušku EU Certificate.

Jednoduchá instalace pro začátečníky a odborníky

Řídicí jednotka poskytne intuitivní proces nastavení, který uživatele krok za krokem provede instalací systému. Průvodce instalací obsahuje základní parametry automatizace a sadu vynalézavých funkcí, které řeší různé potřeby uživatelů (scénáře automatizace). Toto je nejjednodušší způsob, jak vytvořit inteligentní domácí automatizaci Fibaro. Zkušenější uživatelé a odborníci ocení stovky klíčových funkcí, které pomohly vytvořit sdílením svých vlastních zkušeností s odborníky Fibaro, včetně možnosti přizpůsobení automatizace pomocí nástrojů, jako jsou blokové scény, LUA event-y nebo Quick Apps (rychlé aplikace).

Stabilita a jedinečný výkon

1,3× rychlejší procesor jako Home Center 2

 • Home Center 3 - 4× 1,2 GHz
 • Home Center 2 - 2× 1,8 GHz

2× více RAM paměti jako Home Center 2

 • Home Center 3 - 2 GB
 • Home Center 2 - 1 GB

50 % větší dosah než Home Center 2

 • Home Center 3 - až do 150 m
 • Home Center 2 - až do 100 m

Vše na jednom místě

Nový proces konfigurace je mnohem jednodušší a rychlejší. Inteligentní domácí systém, který je přizpůsoben potřebám, je připraven k použití za pár minut. Všechna zařízení připojená k systému jsou nyní k dispozici na jedné obrazovce. Aby se zkrátil čas potřebný k vytvoření systému Fibaro, instalátor je přiřazuje místnostem, změnám ikon a parametrům na jedné obrazovce. Už žádné skákání mezi několika kartami nebo stránkami.

Nastavení profilů

Přizpůsobené profily jsou souborem nastavení, který přizpůsobí váš domov tak, jak chcete. Profily automatizace jsou akcie na jedno kliknutí pro správu inteligentních domácích scénářů. Osoba opouštějící dům si může zvolit profil nepřítomnosti a systém udělá zbytek za vás, včetně vypnutí všech světel, snížení teploty, zapnutí alarmu nebo uzavření žaluzií.

Lepší alarmový panel

Navrhli jsme způsob, jak udělat intuitivnější plán pro uživatele. Konfigurace poplašného systému nebyla nikdy rychlejší a intuitivnější. Všechny alarmy a výstražná zařízení jsou umístěny na jednom místě.

Auto jako součást vaší inteligentní domácnosti

Hlasové ovládání dostupné v autě přináší inteligentní správu domu přímo do vašeho automobilu. Prostřednictvím systémů Android Auto a CarPlay získáte plnou kontrolu nad domácími spotřebiči na cestách. Zároveň vám umožní připravit se na návrat domů nebo zapnout celý bezpečnostní systém, když opouštíte dům.

Technická specifikace Fibaro Home Center 3

 • Procesor: Quad-Core Arm Cortex A53 (1,2 GHz)
 • RAM: 2 GB
 • HDD: 8 GB
 • Napájení: 12 V DC
 • Rozměry: 220 × 140 × 35 mm
 • Protokol: několik rádio protokolů s různými frekvencemi
 • Z-Wave (500): 868,0-868,6 MHz, 869,7-870,0 MHz
 • 433 MHz (OOK, FSK, GFSK): 433,54-433,92 MHz
 • 868 MHz (OOK, FSK, GFSK): 868,3-868,94 MHz
 • ZigBee: 2 405-2 480 MHz
 • Wi-Fi (802.11 b/g/n/ac): 2 400-2 483 MHz, 5 150-5 350 MHz
 • Bluetooth Low Energy: 2 402-2 480 MHz

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ SMART produktu centrální jednotka
Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fibaro Home Center 3 řídicí jednotka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno