Fibaro zásuvka Typ E (FGWPE-102)

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 16,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart zásuvka Fibaro FGWPE-102 představuje dálkově ovladatelnou nástěnnou zástrčku. Vyznačuje se zabudovaným měřením spotřeby elektrické energie. Umožní vám jednoduše ovládat elektrická zařízení připojená do sítě ve vašem domě. Pracuje s rozhraním Z-Wave. Disponuje křišťálovým LED kroužkem, který barevně indikuje spotřebu energie zapojeného spotřebiče. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

nástěnná zástrčka
Inteligentní spínač s výkonový měřením pro elektrická zařízení vám usnadní každodenní život. Představuje jeden z nejběžnějších inteligentních domácích zařízení. Může sloužit jako přepínač pro téměř jakýkoli kus elektrického hardwaru zapojeného do zásuvky. Objevte domov, který neúnavně prochází oceánem informací, aby vám poskytl co nejvyšší úroveň komfortu a bezpečnosti.

Dokonalost v každém detailu
Nástěnná zásuvka byla navržena pro každou malou detailnost. Je nejmenším a nejatraktivnějším zařízením tohoto druhu na trhu. Jeho moderní design skvěle zapadá do interiéru. Nechte se okouzlit přesností a špičkovou kvalitou svého hardwaru spolu se sofistikovaným designem. Úchvatná krása a nekompromisní spolehlivost se spojují v podobě tohoto zařízení

Mnoho funkcí v jednom zařízení
vypínač
Energický monitor - sledování spotřeby energie
Měření výkonu - monitor napájení
Ochrana proti přepětí - přepínač zásuvky
Barevné kódování pro různé napájení
Křišťálový LED kroužek mění svou barvu v závislosti na výkonu, který používá připojená zařízení. Praktická funkce v pěkném balení.

Použijte ho všude, kde jste
Mobilní aplikace umožňuje spravovat nástěnný konektor Fibaro z kteréhokoliv místa na světě. Můžete zapnout zařízení a monitorovat jejich provoz i tehdy, když jste vzdáleni stovky kilometrů od domova. Jakékoliv zjištěné využívání energie vyzve systém, aby okamžitě odeslal upozornění na váš smartphone. V závislostí na nastavení může systém rychle informovat vás o jakýchkoli nesrovnalostech v provozu vašich zařízení.

měření výkonu
Zásuvka Fibaro je vybavena funkcí měření výkonu. Pomáhá vám snadno identifikovat energeticky náročné kusy hardwaru nebo monitorovat spotřebu energie v konkrétních místnostech nebo během určitých období. Použijte funkci měření spotřeby energie spolu s možností automaticky vypnout napájení některých zařízení, když je nepoužíváte, abyste mohli přinést skutečné úspory.

právě včas
Nastavením konkrétního času provozu můžete zajistit, aby byl váš chléb perfektně opečený nebo že myčka začne pracovat v dostatečném předstihu, aby vám poskytla čisté nádobí na večeři. Ať se jedná o pravidelné činnosti nebo neobvyklé situace - máte je pokryté vždy, když potřebujete ovládat stav elektrického zařízení. Zásuvka Fibaro je jednoduché a pohodlné řešení.

Nástěnná zástrčka

Inteligentní spínač s výkonovým měřením pro elektrická zařízení vám usnadní každodenní život. Představuje jeden z nejběžnějších inteligentních domácích zařízení. Může sloužit jako přepínač pro téměř jakýkoliv kus elektrického hardwaru zapojeného do zásuvky. Objevte domov, který neúnavně prochází oceánem informací, aby vám poskytl co nejvyšší úroveň komfortu a bezpečnosti.

Dokonalost v každém detailu

Nástěnná zásuvka byla navržena pro každý malý detail. Je nejmenším a nejatraktivnějším zařízením tohoto druhu na trhu. Jeho moderní design skvěle zapadá do interiéru. Nechte se okouzlit přesností a špičkovou kvalitou svého hardwaru spolu se sofistikovaným designem. Úchvatná krása a nekompromisní spolehlivost se spojují v podobě tohoto zařízení.

Mnoho funkcí v jednom zařízení

  • Vypínač
  • Energický monitor - sledování spotřeby energie
  • Měření výkonu - monitor napájení
  • Ochrana proti přepětí - přepínač zásuvky

Barevné kódování pro různá napájení

Křišťálový LED kroužek mění svou barvu v závislosti na výkonu, který používají připojená zařízení. Praktická funkce v pěkném balení.

Použijte ho všude, kde jste

Mobilní aplikace umožňuje spravovat nástěnný konektor Fibaro z kteréhokoliv místa na světě. Můžete zapnout zařízení a monitorovat jeho provoz i tehdy, když jste vzdáleni stovky kilometrů od domova. Jakékoliv zjištěné využívání energie vyzve systém, aby okamžitě odeslal upozornění na váš smartphone. V závislosti na nastavení vás může systém rychle informovat o jakýchkoliv nesrovnalostech v provozu vašich zařízení.

Měření výkonu

Zásuvka Fibaro je vybavena funkcí měření výkonu. Pomáhá vám snadno identifikovat energeticky náročné kusy hardwaru, nebo monitorovat spotřebu energie v konkrétních místnostech nebo během určitých období. Použijte funkci měření spotřeby energie spolu s možností automaticky vypnout napájení některých zařízení, když je nepoužíváte, abyste mohli skutečně ušetřit.

Právě včas

Nastavením konkrétního času provozu můžete zajistit, aby byl váš chléb perfektně opečený, nebo že myčka začne pracovat v dostatečném předstihu, aby vám poskytla čisté nádobí na večeři. Ať se jedná o pravidelné činnosti nebo neobvyklé situace - máte je pokryté vždy, když potřebujete ovládat stav elektrického zařízení. Zásuvka Fibaro je jednoduchým a pohodlným řešením.

Co je Z-Wave?

Připojení Z-Wave představuje bezdrátovou technologii specificky vyvinutou pro inteligentní řešení ovládání domácností, domů a bytů. Zajistí komunikaci mezi různými běžnými elektronickými zařízeními v domácnosti, jejich vzdálenou kontrolu a ovládání. K dispozici nabízí ovládání prostřednictvím PC, tabletu nebo mobilního telefonu s připojením k internetu a aplikací Fibaro, dálkovým nebo nástěnným ovladačem. Mozkem a centálním řízením komunikace mezi zařízeními je Z-Wave řídicí jednotka (Controller).

Parametry produktu

Základní parametry

  • Z-wave, Z-Wave Plus Technologie
  • zásuvka Typ SMART produktu
  • zabezpečení Oblast využítí

Další vlastnosti

Značka: Fibaro

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 4,3 cm
Hmotnost: 50 g
Výška: 4,3 cm
Hloubka: 6,5 cm

Obsah balení

Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Další parametry

Technologie: Z-wave, Z-Wave Plus
Typ SMART produktu: zásuvka
Oblast využítí: zabezpečení

Ostatní

Kód produktu: FGWPE-102

Všechny parametry

Recenze Fibaro zásuvka Typ E (FGWPE-102)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se