Fibaro Button hnědé tlačítko (FGPB-101-7)

  • Doprava zdarma

Technologie: Z-wave, Z-Wave Plus, Typ SMART produktu: tlačítko, Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti,


Cena 1 399 Kč

13,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Tlačítko Fibaro Button v hnědé barvě vám umožní spouštět různé scény a akce v systému Fibaro. K dispozici nabízí možnosti nastavení pro 1, 2 nebo 3 kliknutí a dlouhé podržení. Díky malým rozměrům ho můžete umístit kdekoliv, kde potřebujete buď nastálo, nebo ho přesouvat podle potřeby. Pracuje na rozhraní Z-Wave.

Nejen pro domov

Tlačítko smart home umožní ručně aktivovat nebo deaktivovat jakékoliv zařízení nebo akce v systému Fibaro.

  • Pro domácnost - Univerzální ruční spínač pro elektrická zařízení a scény
  • Pro byznys - Užitečný nástroj, který podporuje každodenní aktivity a služby zákazníkům
  • V nouzových situacích - Tlačítko pro kontaktování opatrovníka nebo přivolání pomoci.

Do každého interiéru

Tlačítko je k dispozici v několika různých barvách. Můžete jím zlepšit atmosféru místnosti, případně vytvořit výrazný doplněk. Je možné jej umístit prakticky kdekoliv. Může být připevněn na stěnu nebo přesouván v případě potřeby. Vynikající výrobní standardy zajišťují, že zařízení funguje bezchybně a vydrží dlouhou dobu. Tlačítko je napájeno z baterií a nevyžaduje žádné dráty.

Pečujte o své blízké

Tlačítko je skvělé i pro seniory, nemocné nebo malé děti a pečovatelky. Po kliknutí vás systém bude okamžitě informovat o potřebách nebo o pomoci. Každému členu rodiny můžete přiřadit barvy tlačítek, nebo jim umožnit, aby je změnili na malá umělecká díla. Můžete nakonfigurovat tlačítko, abyste zavolali taxi, nebo si objednali jídlo rychleji, než kdykoliv předtím.

Vždy na správném místě

Tlačítko umístěte přesně tam, kde byste mohli použít další spínač. Scény jsou synchronizované akce více zařízení, které můžete spustit i prostřednictvím tohoto tlačítka. Aktivujte i svou představivost a najděte použití tohoto inovativního přepínače i ve vaší firmě. Tlačítko používejte vždy, když ho potřebujete.

Co je Z-Wave?

Připojení Z-Wave představuje bezdrátovou technologii specificky vyvinutou pro inteligentní řešení ovládání domácností, domů a bytů. Zajistí komunikaci mezi různými běžnými elektronickými zařízeními v domácnosti, jejich vzdálenou kontrolu a ovládání. K dispozici nabízí ovládání prostřednictvím PC, tabletu nebo mobilního telefonu s připojením k internetu a aplikací Fibaro, dálkovým nebo nástěnným ovladačem. Mozkem a centálním řízením komunikace mezi zařízeními je Z-Wave řídicí jednotka (Controller).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Technologie Z-wave, Z-Wave Plus
Typ SMART produktu tlačítko
Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fibaro Button hnědé tlačítko (FGPB-101-7)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno