Fibaro FGFS-101 Záplavový senzor

 • Doprava zdarma

Detekce: teploty, vody, Typ SMART produktu: senzor, Oblast využítí: zabezpečení,


Cena 1 679 Kč

16,79 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Záplavový senzor Fibaro FGBHFS-101 zajistí, aby váš domov zůstal v bezpečí před vodou. Senzor spolupracuje se Smart jednotkou Fibaro Home Centre Lite, která se postará o včasné oznámení. Spolupracuje na rozhraní Z-Wave. Zaujme vás i svým kompaktním a moderním designem. S působivou přesností vás upozorní na hrozbu zaplavení či prudký nárůst nebo pokles teploty. Nevyžaduje žádnou údržbu a jeho instalace je mimořádně jednoduchá.

Záplavový senzor Fibaro FGBHFS-101:

 • Kompatibilní s technologií Z-Wave
 • Detekuje zaplavení
 • Pomocí zabudovaného akcelerometru zjistí neoprávněnou manipulaci nebo otevření krytu
 • Jednoduchá instalace - na jakékoliv místo, kde je předpoklad vzniku záplav
 • Bateriové napájení
 • Indikuje stav pomocí LED diody a piezo sirény

Design inspirovaný přírodou

Provedení záplavového detektoru je inspirováno kapkou vody. Může fungovat samostatně, dokáže se také spojovat a vytvářet celistvý a efektivní smart systém pro domácnost. V bílé barvě skvěle zapadne do každého designu koupelny či technické místnosti. Lesklý plastový povrch a kvalitní materiál zaručují eleganci a bezchybnost už na první pohled.

Jeden senzor - více možností

Senzor zaplavení nemá téměř žádná omezení. Můžete ho napájet z baterie nebo z elektrické sítě. Prostřednictvím vstupního terminálu je možné senzor připojit k jakékoliv zabezpečené ústředně. Vstupní kontakt zajistí připojení venkovního čidla vody nebo hladiny, kdyby umístění celého detektoru bylo nepraktické nebo nemožné.

Podrobné zabezpečení

Ve výbavě záplavového senzoru Fibaro nesmí chybět ani ochrana před neoprávněným otevření, vypnutím nebo zničením. Při odhalení neplánovaného zásahu jsou obyvatelé domu upozorněni skrze mobilní telefon, tablet nebo email. Tento senzor podporuje připojení Z-Wave. Skvěle spolupracuje na této platformě se všemi zařízeními.

Vždy bdělý

Kompaktní velikost snímače Fibaro umožní přesné a praktické umístění téměř kdekoliv. Funkce senzoru nebudou ohroženy a vaše domácnost bude stále ve stejném bezpečí, bez ohledu na to, kam se rozhodnete senzory nainstalovat. Uložte senzor do vany či pod pračku. Pokud nastane i jen malý náznak kapání, dostanete informaci na váš telefon nebo tablet o možném nebezpečí vytopení.

Specifikace:

Co je Z-Wave?

Připojení Z-Wave představuje bezdrátovou technologii specificky vyvinutou pro inteligentní řešení ovládání domácností, domů a bytů. Zajistí komunikaci mezi různými běžnými elektronickými zařízeními v domácnosti, jejich vzdálenou kontrolu a ovládání. K dispozici nabízí ovládání prostřednictvím PC, tabletu nebo mobilního telefonu s připojením k internetu a aplikací Fibaro, dálkovým nebo nástěnným ovladačem. Mozkem a centálním řízením komunikace mezi zařízeními je Z-Wave řídicí jednotka (Controller).

 • Napájení: 3,0 V DC baterie CR123A
 • Připojení Bluetooth® s nízkou energií
 • Dosah: až 50 m (ve volném prostoru) (164 stop)
 • Provozní teplota: 0 - 40° C (32 - 104° F)
 • Rozsah měření teploty: 0 - 40 ° C (32 - 104° F)
 • Přesnost měření teploty: ± 0,5° C (± 0,9° F)
 • Rozměry (průměr x výška): 72 x 28 mm (2,8 x 1,1 palců)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce teploty, vody
Typ SMART produktu senzor
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fibaro FGFS-101 Záplavový senzor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno