Fibaro FGBHMS-001 Pohybové čidlo Apple


Pohybové čidlo Apple HK, Oblast využítí: zabezpečení, Detekce: pohybu, otřesů, světla, teploty, Technologie: Bluetooth, Kompatibilní s hl. asistentem: Apple Home Kit, Použití: interní, Napájení: Baterie. Více info


Cena 1 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 19 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Pohybový senzor Fibaro FGBHMS-001 dokáže detekovat rychlost a směr pohybu, počet osob, úroveň osvětlení, vibrace a teplotu. Rozezná pohyb lidí od domácích mazlíčků. Tento senzor je k dispozici i pro Apple HomeKit. Pro připojení využívá Bluetooth. Je napájen prostřednictvím baterie CR123A. Barvy indikují změnu teploty. Ochraňte vaši rodinu 24 hodin denně. Při nežádoucím pohybu vám Fibaro systém odešle upozornění. Měření intenzity světla umožní dynamické nastavení přirozeného světla. Snímač dokáže aktivovat scénu, která probudí celý domů spolu s vámi. Nastavit lze i úrovně citlivosti snímače pohybu podle vašich potřeb. Lze využít jako dětskou pečovatelku.

Design inspirovaný přírodou

Senzor pohybu Fibaro je vybaven dokonalým, elegantním a moderním bílým pouzdrem, které si oblíbíte už na první pohled. Design celého zařízení byl inspirován přírodou. Po rozsvícení světla připomíná oko kočky. Jeho kompaktní rozměry a napájení prostřednictvím baterie umožňují plnou mobilitu. Senzor můžete připevnit na stěnu či strop. Lokace zařízení může být změněna kdykoliv pro vytvoření maximálního komfortu a bezpečí.

Technologicky vyspělé zařízení

Při navrhování pohybového senzoru Fibaro inženýři vytvořili pokročilou technologii spolu s miniaturním designem. Kromě snímání pohybu zařízení také měří teplotu a světelnou hladinu. Nabízí vám komplexnější řešení detekce pohybu. Akcelometr zajišťuje změnu polohy, nebo jakýkoliv pokus o otevření skříně. Následně vám centrum hned odešle upozornění.

I pro Apple HomeKit

Tento pohybový senzor je vytvořen pro systém Apple HomeKit. Bez ohledu na to, jakou platformu si vyberete, produkty jsou navrženy tak, aby mezi sebou pracovaly bez problémů s jednou technologií.

Senzor pohybu, teploty a světla

Po detekci pohybu detektor pohybu Fibaro použije jinou barvu, aby vás informoval o aktuální teplotě v místnosti. Snímač se stane ochráncem celého domova pro vás i vaši rodinu 24 hodin denně. Měření intenzity světla umožňuje dynamické nastavení svítidel na množství přirozeného světla. Systém nastaví optimální úrovně osvětlení v domě a osvětluje i prostor kolem budovy. Stále zachovává energii a šetří peníze.

Citlivý k vašim potřebám

Senzor pohybu Fibaro zaznamená, když se vzbudíte a aktivuje scénu, která probudí celý domů spolu s vámi. I během noci zhasne, když usnete, a zároveň udržuje teplotu a neplýtvá energií. Nastavení úrovně citlivosti snímače je vhodné, pokud máte doma malá zvířata, jako je kočka nebo pes. Senzor dokáže rozpoznat jejich pohyb.

Technická specifikace

  • Napájení 3.0 V DC baterie CR123A
  • Připojení Bluetooth® s nízkou energií
  • Bluetooth frekvence: 2,4 GHz
  • Dosah až 50 m (ve volném prostoru)
  • Doporučená instalační výška 2,4 m od podlahy (7,87 stopy)
  • Provozní teplota: 0 - 40° C (32 - 104° F)
  • Rozsah měření teploty: 0 - 40° C (32 - 104° F)
  • Přesnost měření teploty: ± 0,5° C (± 0,9° F)
  • Intenzita světla - rozsah měření: 0 - 32 000 lux
  • Rozměry (průměr): 46 mm (1,8 palce)

Co je Apple HomeKit?

Apple HomeKit představuje jednoduchou a bezpečnou technologii pro správu domácnosti. Technologie HomeKit nabízí pokročilou bezpečnost šifrování a autentizace mezi zařízením HomeKit a iPhonem, iPadem nebo iPodem. Použijte zařízení se systémem iOS přes Apple TV nebo iPad, které fungují jako řídicí jednotka domácnosti. Mluvte příkazy Siri, která ví o stavu zařízení HomeKit ve vašem domě. Aplikace Fibaro vám umožní snadnou instalaci a konfiguraci. Získáte rozšířená nastavení pro zařízení Fibaro. Pokud chcete přidat Fibaro zařízení s technologií Apple HomeKit do vaší sítě, stačí jednoduše naskenovat kód a potvrdit instalaci.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce světla, teploty, otřesů, pohybu
Typ SMART produktu senzor
Oblast využítí zabezpečení

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fibaro FGBHMS-001 Pohybové čidlo Apple

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi