Fenda F&D T-300X


PC reproduktor, Typ soustavy: 2.1, Frekvence od: 135 Hz, Frekvence do: 20000 Hz, Frekvence subwooferu od: 30 Hz, Frekvence subwooferu do: 104 Hz, Celkový výkon: 70 W, Bezdrátové, CINCH, USB-A, Povrch: matný, černá. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Sestava reproduktorů Fenda T-300X v černém provedení se skládá ze dvou satelitních reproduktorů s výkonem 17,5 W a subwooferu s výkonem 35 W, který disponuje displejem a vícebarevným LED podsvícením. Ve výbavě má FM rádio s pamětí na 100 stanic. Konektivitu zajistí rozhraní CINCH, USB i bezdrátová technologie Bluetooth s dosahem 15 metrů. V balení se nachází praktický dálkový ovladač.

Design

Vzhled těchto reproduktorů vás zaujme na první pohled. Sestava Fenda T-300X v černém provedení je vhodná do každého interiéru. Subwoofer disponuje vícebarevným LED podsvícením. Satelitní reproduktory s úzkým designem můžete umístit vertikálně nebo horizontálně.

Možnosti připojení a výbava

Reproduktory disponují bezdrátovým Bluetooth připojením ve verzi 4.0 s dosahem až 15 metrů. Jednoduše je zesynchronizujete s kompatibilními zařízeními. Díky vestavěnému přehrávači si na reproduktorech můžete poslechnout soubory ve formátech MP3 a WMA uložené na USB klíči nebo disku. Nechybí FM rádio s pamětí na 100 stanic.

Reprodukce zvuku

Reproduktorová sestava je složena ze subwooferu s výkonem 35 W a dvou satelitů, které mají frekvenční rozsah od 135 Hz do 20 kHz a výkon 17,5 W. Můžete se těšit na dokonalé tóny i mocné a hluboké basy. V balení je i klasické dálkové ovládání, díky kterému budete sestavu ovládat z vašeho křesla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 70 W
Bezdrátové Ano
Typ soustavy 2.1
Aktivní Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fenda F&D T-300X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi