Feiyu Tech WG2 gimbal, černý

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 55,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Feiyu Tech WG2 gimbal je vodotěsný stabilizátor pro sportovní kamery. Díky němu vaše videa nebudou více roztřesená a díky tříosé stabilizaci bude na záběrech to, co je třeba. Dokážete jej upevnit na širokou škálu zařízení, a to i na kolo, motocykl, či na různé stativy a sportovní držáky. Můžete ho využít i na Time-Lapse videa, během nichž se kamera pomalu posouvá po horizontu. Vestavěná baterie vydrží v provozu 2,5 hodiny. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vodotěsný stabilizátor sportovních kamer

WG2 je první 3-osý gimbal pro sportovní kamery, jehož vodotěsné tělo umožňuje natáčení i pod vodní hladinou. Tělo stabilizátoru můžete používat až do hloubky 0,5 metru, také v silném dešti a všude, kde by se mohl standardní stabilizátor snadno poškodit.
Občas se může stát, že stabilizátor vystavíte extrémním úhlovým polohám. V takových polohách se může stát, že motory narazí do rukojeti gimbalu. Aby se nepoškodily, jsou chráněny měkkou vrstvou, která takový náraz pohltí.

Pevná a odolná konstrukce

Uchycení kamery do gimbalu Feiyu Tech WG2 zvládnete bez nejmenších problémů. Bude stačit, pokud vaši sportovní kameru vložíte do místa pro uložení kamery a na kameru položíte pojistný rám, který dotáhnete dvěma dlouhými šrouby. Takto zabezpečená zůstane na svém místě bez otřesů nebo hrozby podklouznutí se. Stabilizátor přichází i se speciálním rámem na uchycení kamer typu GoPro Hero4 a Hero5.

WG2 umožňuje použití i jiných sportovních kamer než GoPro, do hmotnosti 130 gramů, a to díky šikovnému systému uchycení akční kamery. Stačí, když pootočením pojistného kolečka uvolníte rameno, na kterém je upevněna kamera. Následně jej můžete vysouvat do stran, čímž měníte těžiště stabilizátoru.

Díky stativovému závitu můžete ke stabilizátoru upevnit množství příslušenství, pomocí kterého ho budete moci upevnit k rámu kola, motocyklu a používat jej při většině sportů.

 

Komplexní využití

Zachyťte působící snímky Time-Lapse, které okamžitě zpomalí čas. Pro ještě efektnější záběry můžete využít funkci automatického otáčení kamery. Promyšlená konstrukce a výkonné motory tohoto stabilizátoru umožňují plynulé otáčení kamery po panoramatické ose a naklápění bez omezení.

Mobilní aplikace pro systémy Android a iOS umožňuje ovládání kamerových stabilizátorů Feiyu Tech na dálku, nastavení parametrů a aktualizaci systému. Na ovládání kamery můžete používat i jednoduchý a velmi praktický dálkový ovladač. S vestavěnou baterií s kapacitou 1500 mAh vám vydrží v provozu 2,5 hodiny.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 0,13 Kg Maximální nosnost
  • Ano Třícestná hlava
  • Ne Nastavitelná výška

Další vlastnosti

Značka: Feiyu tech
Maximální nosnost: 0,13 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 78,1 mm
Výška: 102,5 mm
Hmotnost: 265 g
Hloubka: 89,3 mm

Ostatní

Kód produktu: FY-WG2

Všechny parametry

Recenze Feiyu Tech WG2 gimbal, černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se