Feiyu Tech Vimble 2s

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 23,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Tří-os stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2s v černé barvě je vhodným příslušenstvím k vašemu mobilnímu telefonu se šířkou 57-84 mm nebo akční kameře. Využitelný zejména při natáčení videí a fotografování. Teleskopická tyč se jednoduše vysune až o 18 cm. Zabudovaná baterie má výdrž na 5-10 hodin v závislosti na používání. Vybavená 1x USB portem určeným k nabíjení. Můžete ho dobíjet pomocí powerbanky. Hmotnost stabilizátoru je 428 gramů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pohodlnější natáčení videí

Stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2s je vhodným příslušenstvím k vašemu mobilnímu telefonu i akční kameře. Pokud rádi natáčíte nebo fotíte, je pro vás tím správným řešením. Stabilizátor má kompaktní rozměry a je vyroben z kvalitních materiálů. Navíc má nízkou hmotnost, takže ho v ruce téměř neucítíte. Pro ještě lepší natáčení je vybaven teleskopickou tyčí, kterou můžete vysunout až o 18 centimetrů.

Aplikace Feiyu ON a 3-osá stabilizace

Pro ještě lepší záběry využijte dostupnou mobilní aplikaci FEIYA ON. Pomocí ní lze stabilizátor více zaměřit na detaily obličeje a postav. Využijete i další nabízené funkce jakými je zoom, automatická rotace, editace videa nebo úprava nastavení stabilizátoru. K ostrým záběrem bez rušivého chvění a šumu dopomáhá 3-osá stabilizace. Ta pomocí elektromotorů a speciálních algoritmů udrží telefon vždy v optimální poloze.

Ovládání

Práce se stabilizátorem je velmi jednoduchá a intiutívna. Na ovládání využívá ovládací konzolu s praktickým joystickem. Dvě přední tlačítka umožňují otáčení fotoaparátu (přední a zadní kamera) a možná přepnutí z natáčení na focení a naopak. Na zadní straně je umístěno ještě jedno tlačítko nastavitelné pomocí aplikace. Je jen na vás, jakou funkci tlačítku přidáte.

Výdrž a nabíjení

V konstrukci stabilizátoru je umístěna baterie s výdrží až 5 hodin při aktivním využívání a natáčení. Pokud během natáčení bude stabilizátor vypnut nebo ho budete vypínat dokáže se výdrž baterie prodloužit na 10 hodin. K nabíjení využívá port USB. Můžete jej nabíjet pomocí powerbanky, která nabije stabilizátor i mobilní telefon.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 0,2 Kg
  • Třícestná hlava Ano
  • Nastavitelná výška Ano

Další vlastnosti

Značka: Feiyu tech
Maximální nosnost: 0,2 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 62 mm
Výška: 352 mm
Hmotnost: 428 g
Hloubka: 170 mm

Obsah balení

Obsah balení: pouzdro pro přepravu

Baterie

Kapacita baterie: 1300 mAh
Výdrž baterie: 10 hod.

Ostatní

Kód produktu: FTEV2S

Všechny parametry

Recenze Feiyu Tech Vimble 2s

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Feiyu Tech Vimble 2s