Feiyu Tech Vimble 2s


Maximální nosnost: 0.2 Kg, Třícestná hlava: Ano, Nastavitelná výška: Ano,


Cena 2 390 Kč

23,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Tří-os stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2s v černé barvě je vhodným příslušenstvím k vašemu mobilnímu telefonu se šířkou 57-84 mm nebo akční kameře. Využitelný zejména při natáčení videí a fotografování. Teleskopická tyč se jednoduše vysune až o 18 cm. Zabudovaná baterie má výdrž na 5-10 hodin v závislosti na používání. Vybavená 1x USB portem určeným k nabíjení. Můžete ho dobíjet pomocí powerbanky. Hmotnost stabilizátoru je 428 gramů.

Pohodlnější natáčení videí

Stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2s je vhodným příslušenstvím k vašemu mobilnímu telefonu i akční kameře. Pokud rádi natáčíte nebo fotíte, je pro vás tím správným řešením. Stabilizátor má kompaktní rozměry a je vyroben z kvalitních materiálů. Navíc má nízkou hmotnost, takže ho v ruce téměř neucítíte. Pro ještě lepší natáčení je vybaven teleskopickou tyčí, kterou můžete vysunout až o 18 centimetrů.

Aplikace Feiyu ON a 3-osá stabilizace

Pro ještě lepší záběry využijte dostupnou mobilní aplikaci FEIYA ON. Pomocí ní lze stabilizátor více zaměřit na detaily obličeje a postav. Využijete i další nabízené funkce jakými je zoom, automatická rotace, editace videa nebo úprava nastavení stabilizátoru. K ostrým záběrem bez rušivého chvění a šumu dopomáhá 3-osá stabilizace. Ta pomocí elektromotorů a speciálních algoritmů udrží telefon vždy v optimální poloze.

Ovládání

Práce se stabilizátorem je velmi jednoduchá a intiutívna. Na ovládání využívá ovládací konzolu s praktickým joystickem. Dvě přední tlačítka umožňují otáčení fotoaparátu (přední a zadní kamera) a možná přepnutí z natáčení na focení a naopak. Na zadní straně je umístěno ještě jedno tlačítko nastavitelné pomocí aplikace. Je jen na vás, jakou funkci tlačítku přidáte.

Výdrž a nabíjení

V konstrukci stabilizátoru je umístěna baterie s výdrží až 5 hodin při aktivním využívání a natáčení. Pokud během natáčení bude stabilizátor vypnut nebo ho budete vypínat dokáže se výdrž baterie prodloužit na 10 hodin. K nabíjení využívá port USB. Můžete jej nabíjet pomocí powerbanky, která nabije stabilizátor i mobilní telefon.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 0.2 Kg
Třícestná hlava Ano
Nastavitelná výška Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Feiyu Tech Vimble 2s

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno