Feiyu Tech Vimble 2a

Tříosý ruční stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2a v černé barvě je vhodným příslušenstvím k akčním kamerám typu GoPro. Vybaven je teleskopickou tyčí s délkou 18 cm, se kterou se snadno manipuluje. Připojitelnost pomocí Wi-Fi. K dispozici 4 režimy použití s rychlým přepínáním. Integrovaná 1 300mAh má výdrž až 10 hodin. Hmotnost stabilizátoru je jen 278 gramů. Dodáván v praktickém pouzdře. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pohodlnější natáčení videí

Stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2a je vhodným příslušenstvím k akční kameře typu GoPro 5/6/7. Usnadní vám natáčení videí. Stabilizátor má kompaktní rozměry a je vyroben z kvalitních materiálů. Navíc má nízkou hmotnost jen 277 gramů, takže ho v ruce téměř neucítíte. Je vybaven teleskopickou tyčí, kterou můžete vysunout až o 18 centimetrů.

3osá stabilizace a Wi-Fi

K dokonale ostrým záběrům bez rušivého chvění a šumu dopomáhá 3osá stabilizace. Ta pomocí elektromotorů a speciálních algoritmů udrží telefon vždy v optimální poloze a eliminuje chvění vaší ruky. Vaše videa můžete sdílet pomocí Wi-Fi, dokonce si můžete nastavit automatické ukládání hesel pro rychlejší připojení.

Výdrž a ovládání

V konstrukci stabilizátoru je umístěna 1 300mAh baterie s výdrží až 10 hodin. Ovládání stabilizátoru je velice jednoduché pomocí tlačítek umístěných na rukojeti. Ty vám umožní změnu režimu. Další výhodou je snadné upevnění a vyjmutí akční kamery, díky rychlému systému uvolňování.

4 uživatelské režimy

Při natáčení si můžete vybrat ze 4 režimů. Prvním je režim posunu, který uzamkne naklopení a naklánění (až 330°), aby se kamera pohybovala podle pohybů ruky doprava nebo doleva. Druhým je režim sledování. V tomto režimu se také uzamkne otáčení (až 195°) a kamera se řídí pohyby ruky ve směrech doprava, doleva, nahoru a dolů. Třetím je režim celkového sledování, kdy se všechny tři osy hřídele hýbou podle pohybu ruky. Posledním je režim uzamčení. V tomto režimu je orientace kamery pevná, bez ohledu na pohyby ruky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 0,135 Kg
  • Třícestná hlava Ano
  • Nastavitelná výška Ano

Další vlastnosti

Značka: Feiyu tech
Maximální nosnost: 0,135 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 46 mm
Výška: 272 mm
Hmotnosť: 278 g
Hloubka: 106 mm

Obsah balení

Obsah balení: pouzdro pro přepravu

Baterie

Kapacita batérie: 1300 mAh

Ostatní

Kód produktu: FTEV2A

Všechny parametry

Recenze Feiyu Tech Vimble 2a

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Feiyu Tech Vimble 2a