Feiyu Tech FY-G5 gimbal, černý

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 55,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktický stabilizátor Feiyu Tech FY-G5 vám umožní profesionálně a kreativně natáčet či fotografovat záběry s vaší GoPro kamerou. Precizní zpracování stabilizátoru zaručuje přesné a ostré záběry v každé situaci. Pohyblivé rameno je navrženo tak, aby při fotografování co nejvíce zjednodušovalo používání GoPro kamery. Stabilizátor poskytuje neomezenou 360° stupňovou rotaci pro zábavnější a kreativnější snímání. Je vyroben z kvalitních materiálů, díky čemuž zaručuje dokonalou přesnost. Po stisknutí tlačítka se automaticky aktivuje funkce stabilizátoru obrazu či detekce obličeje pro co nejjednodušší ovládání. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Čisté záběry

Profesionální stabilizátor Feiyu Tech FY-G5 gimbal vám umožní tvořit strhující záběry. Díky jeho zpracování a použitým materiálům se řadí mezi špičku na trhu. Se stabilizátorem budete schopni tvořit rychle a jednoduše úchvatné záběry za každých okolností bez náznaku rozmazání či roztřesení fotografií či videí.

FEIYU-TECH-FY-G5_02

Všestranné funkce

Zachyťte čisté a stabilní záběry s 360° stupňovým stabilizátorem obrazu za každých okolností. Tato moderní sestava je zcela odolná vůči stříkající vodě, takže ji můžete používat i ve vlhkých či dešťových podmínkách. Automatické otáčení a možnost časosběrných fotografií dokážou vyčarovat fascinující záběry. Technologie anti-shake vylučuje potřeby post-zpracování a umožňuje jednoduché a stabilní snímání během celého natáčení.

FEIYU TECH FY-G5_03

Pokroková konstrukce

Stabilita motoru se výrazně zlepšila a s automatickým přizpůsobením výkonu tvoří energeticky úsporné zařízení, které šetří energii se zvýšenou účinností. Pomocí 1/4 šroubových portů uprostřed a ve spodní části ramene můžete nainstalovat mnoho druhů příslušenství pro rozšíření vašich kreativních přístupů k fotografování. Stabilizátor je dále vybaven vysoce výkonnou baterií ICR 22650, která nabízí až 8 hodin stabilního výkonu.

FEIYU-TECH-FY-G5_04

Parametry produktu

Základní parametry

  • 0,2 Kg Maximální nosnost
  • Ano Třícestná hlava
  • Ne Nastavitelná výška

Další vlastnosti

Značka: Feiyu tech
Maximální nosnost: 0,2 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 85 mm
Výška: 246 mm
Hmotnost: 271 g
Hloubka: 79 mm

Ostatní

Kód produktu: FY-G5

Všechny parametry

Recenze Feiyu Tech FY-G5 gimbal, černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se