Feiyu Tech FY-a2000 stabilizátor, černý

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 129,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktický stabilizátor Feiyu Tech FY-a2000 vám umožní profesionálně a kreativně natáčet či fotografovat záběry. Precizní zpracování stabilizátoru zaručuje přesné a ostré záběry v každé situaci. Pohyblivé rameno je navrženo tak, aby při snímání záběrů co nejvíce zjednodušovalo používání přístroje. Rychlé a jednoduché nastavení umožňuje kalibraci zařízení už do 3 minut. Stabilizátor poskytuje neomezenou 360° stupňovou rotaci pro zábavnější a kreativnější snímání. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dokonalou přesnost. Stabilizátor zvládne zatížení až 2000 gramů, takže je vhodný pro většinu fotoaparátů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Rychlé nastavení

Díky speciálnímu zpracování lze nastavit stabilizátor už do 3 minut. Se stabilizátorem stačí pohybovat rychlým pohybem dopředu a dozadu, abyste vyrovnali osu naklonění ve vodorovném směru. Dále stačí posunout ramena os pro vyrovnání těžiště kamery a utáhnout pojistky. Uživatelsky přívětivé nastavení poskytuje dokonalý způsob pro rychlé pořízení jakékoliv situace, kterou chcete zachytit.

FEIYU-TECH-FY-a1000_04

Vysoká kompatibilita

Stabilizátor je kompatibilní nejen s fotoaparáty, ale také s chytrými telefony či GoPro kamerami pro maximální využití. Je kompatibilní s fotoaparáty Sony A7S, Sony 5100, Sony řady RX100, Sony A6000, GoPro Hero5 a 4, Yi 4K akční kamera, Panasonic Lumix GH4. Celková hmotnost zátěže pro stabilizátor je 2000 gramů včetně objektivu a příslušenství. Dále je kompatibilní s mobilními zařízeními iPhone 6 až iPhone 7 a s Android smartphony s úhlopříčkou od 4,7 do 5,7 palců.

FEIYU-TECH-FY-a1000_03

Čisté záběry

Profesionální stabilizátor Feiyu Tech FY-a1000 vám umožní tvořit strhující záběry. Díky jeho zpracování a použitým materiálům se řadí mezi špičku na trhu. Se stabilizátorem budete schopní tvořit rychle a jednoduše úchvatné záběry za každých okolností bez náznaku rozmazání či roztřesení fotografie či videa.

FEIYU-TECH-FY-a1000_02

Parametry produktu

Základní parametry

  • 2 Kg Maximální nosnost
  • Ano Třícestná hlava

Další vlastnosti

Značka: Feiyu tech
Maximální nosnost: 2 Kg
Třícestná hlava: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 176,5 mm
Výška: 376 mm
Hmotnost: 1111,5 g
Hloubka: 219 mm

Ostatní

Kód produktu: FY-A2000

Všechny parametry

Recenze Feiyu Tech FY-a2000 stabilizátor, černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se