Farming Simulator 19 Platinum Edition PC hra

739 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 73,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Farming Simulator 19 Platimum Edition pro PC je dodávána na DVD disku s českou lokalizací. Hráčům nabídne mapy Felsburnn a Ravenport. Zajezděte si na věrně graficky zpracovaných vozech od nejznámějších výrobců zemědělské techniky a strojů, mezi něž patří i John Deere. Platinové vydání také obsahuje více než 35 vozidel a doplňků značky Class. K dispozici je chov krav, ovcí, slepic, prasat i koní. Na vašich polích můžete pěstovat 13 typů plodin, jako jsou pšenice, ječmen, řepka olejná, slunečnice, sója, kukuřice, oves, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina, bavlna, olejnatá ředkvička a topole. Hra je rozdělena do tří obtížnosti. Hrát můžete za farmářku nebo farmáře. Nechybí ani multiplayer, ve kterém si společně zahraje až 16 hráčů. Zobrazit celý popis

  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Prostředí a výběr obtížnosti

Farmářské plány zrealizujete na jedné ze dvou map. Každá z nich má odlišnou topografii i rozměry polí. Ve hře se mění denní a noční cyklus i počasí. Obtížnost je rozdělena do tří úrovní. V první se naučíte jak chovat zvířata a obdělávat půdu. Ve druhé máte k dispozici obnos peněz, který použijete na nákup strojů, pozemků i dobytka. Pro dosažení realistického zážitku, ve třetím režimu začínáte pouze se základním kapitálem a nízkými výkupními cenami komodit.

Pěstování plodin

K dispozici je 13 typů plodin, jako jsou pšenice, ječmen, řepka olejná, slunečnice, sója, kukuřice, oves, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina, bavlna, olejnatá ředkvička a topole. Před každým setím musíte pole zorat nebo jinak upravit. Objem vaší úrody vzroste, pokud zem pohnojite a během růstu provedete postřiky proti plevelům. Plodiny využijete ke krmení hospodářských zvířat nebo jejich prodáte u obchodníků.

Chov zvířat

Na vaší navržené farmě můžete chovat krávy, ovce, prasata, slepice nebo koně. Každý druh zvířat má vlastní potřeby a vyžaduje jinou péči. Novým druhem v této hře jsou koně. Ty musíte krmit a denně na nich jezdit, abyste jim zvýšili kondiční level a prodali je se ziskem. Každý kůň při koupi dostane automaticky jméno, které změníte v nabídce zvířat. V jednu chvíli můžete vlastnit maximálně 16 koní.

Zemědělská technika

Hra nabízí stovky strojů a techniky s detailně zpracovaným interiérem i exteriérem od nejznámějších výrobců, mezi jejichž určitě patří John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a další. Technika a stroje jsou rozděleny do kategorií podle zaměření. Můžete si je koupit nebo za určitý poplatek pronajmout. Většina nabízí možnost přizpůsobení barvy nebo jiných vlastností.

Lesní hospodářství

I když je farmářský simulátor prioritně zaměřen na chov hospodářských zvířat a pěstování zemědělských plodin, nechybí ani možnost těžit dřevo s pomocí strojů a zařízení k tomu určených. Vytěžené dřevo lze zpracovat na štěpku nebo jej v celku prodat na pile. Odlesněné území využijete k vytvoření nového pole. Nechybí ani možnost opětovné výsadby stromů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Simulátory
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Giant software
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Simulátory
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 136 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 8595172607857

Všechny parametry

Recenze Farming Simulator 19 Platinum Edition PC hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Farming Simulator 19 Platinum Edition PC hra