Farming Simulator 19 Platimum Edition PS4 hra

Hra Farming Simulator 19 Platimum Edition pro herní konzoli Sony PlayStation 4 je dodávána na Blu-ray disku s českou lokalizací. Hráčům nabídne mapy Felsburnn a Ravenport. Zajezděte si na věrně graficky zpracovaných vozech od nejznámějších výrobců zemědělské techniky a strojů, mezi něž patří i John Deere. Platinové vydání také obsahuje více než 35 vozidel a doplňků značky Class. K dispozici je chov krav, ovcí, slepic, prasat i koní. Na vašich polích můžete pěstovat 13 typů plodin, jako jsou pšenice, ječmen, řepka olejná, slunečnice, sója, kukuřice, oves, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina, bavlna, olejnatá ředkvička a topole. Hra je rozdělena do tří obtížnosti. Hrát můžete za farmářku nebo farmáře. Nechybí ani multiplayer, ve kterém si společně zahraje až 16 hráčů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Prostředí a výběr obtížnosti

Farmářské plány zrealizujete na jedné ze dvou map. Každá z nich má odlišnou topografii i rozměry polí. Ve hře se mění denní a noční cyklus i počasí. Obtížnost je rozdělena do tří úrovní. V první se naučíte jak chovat zvířata a obdělávat půdu. Ve druhé máte k dispozici obnos peněz, který použijete na nákup strojů, pozemků i dobytka. Pro dosažení realistického zážitku, ve třetím režimu začínáte pouze se základním kapitálem a nízkými výkupními cenami komodit.

Pěstování plodin

K dispozici je 13 typů plodin, jako jsou pšenice, ječmen, řepka olejná, slunečnice, sója, kukuřice, oves, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina, bavlna, olejnatá ředkvička a topole. Před každým setím musíte pole zorat nebo jinak upravit. Objem vaší úrody vzroste, pokud zem pohnojite a během růstu provedete postřiky proti plevelům. Plodiny využijete ke krmení hospodářských zvířat nebo jejich prodáte u obchodníků.

Chov zvířat

Na vaší navržené farmě můžete chovat krávy, ovce, prasata, slepice nebo koně. Každý druh zvířat má vlastní potřeby a vyžaduje jinou péči. Novým druhem v této hře jsou koně. Ty musíte krmit a denně na nich jezdit, abyste jim zvýšili kondiční level a prodali je se ziskem. Každý kůň při koupi dostane automaticky jméno, které změníte v nabídce zvířat. V jednu chvíli můžete vlastnit maximálně 16 koní.

Zemědělská technika

Hra nabízí stovky strojů a techniky s detailně zpracovaným interiérem i exteriérem od nejznámějších výrobců, mezi jejichž určitě patří John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a další. Technika a stroje jsou rozděleny do kategorií podle zaměření. Můžete si je koupit nebo za určitý poplatek pronajmout. Většina nabízí možnost přizpůsobení barvy nebo jiných vlastností.

Lesní hospodářství

I když je farmářský simulátor prioritně zaměřen na chov hospodářských zvířat a pěstování zemědělských plodin, nechybí ani možnost těžit dřevo s pomocí strojů a zařízení k tomu určených. Vytěžené dřevo lze zpracovat na štěpku nebo jej v celku prodat na pile. Odlesněné území využijete k vytvoření nového pole. Nechybí ani možnost opětovné výsadby stromů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Simulátory
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Giant software
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Simulátory
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 134 mm
Výška: 172 mm
Hmotnost: 99 g
Hloubka: 13 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3512899122147

Všechny parametry

Recenze Farming Simulator 19 Platimum Edition PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Farming Simulator 19 Platimum Edition PS4 hra