Farming Simulator 19 Platinum Edition PS4 hra


Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Simulátory, Lokalizace: česká,


Cena 1 349 Kč

13,49 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Hra Farming Simulator 19 Platinum Edition pro herní konzoli Sony PlayStation 4 je dodávána na Blu-ray disku s českou lokalizací. Hráčům nabídne mapy Felsburnn a Ravenport. Zajezděte si na graficky věrně zpracovaných vozech od nejznámějších výrobců zemědělské techniky a strojů, mezi něž patří i John Deere. Platinové vydání také obsahuje více než 35 vozidel a doplňků značky Class. K dispozici je chov krav, ovcí, slepic, prasat i koní. Na vašich polích můžete pěstovat 13 typů plodin, jako jsou pšenice, ječmen, řepka olejná, slunečnice, sója, kukuřice, oves, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina, bavlna a olejnatá ředkvička. Hra je rozdělena do tří obtížnosti. Hrát můžete za farmářku nebo farmáře. Nechybí ani multiplayer, ve kterém si společně zahraje až 16 hráčů.

Prostředí a výběr obtížnosti

Farmářské plány zrealizujete na jedné ze dvou map. Každá z nich má odlišnou topografii i rozměry polí. Ve hře se mění denní a noční cyklus i počasí. Obtížnost je rozdělena do tří úrovní. V první se naučíte, jak chovat zvířata a obdělávat půdu. Ve druhé máte k dispozici obnos peněz, který použijete na nákup strojů, pozemků i dobytka. Pro dosažení realistického zážitku začínáte ve třetím režimu pouze se základním kapitálem a nízkými výkupními cenami komodit.

Pěstování plodin

K dispozici je 13 typů plodin, jako jsou pšenice, ječmen, řepka olejná, slunečnice, sója, kukuřice, oves, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina, bavlna a olejnatá ředkvička. Před každým setím musíte pole zorat nebo jinak upravit. Objem vaší úrody vzroste, pokud zem pohnojíte a během růstu provedete postřiky proti plevelům. Plodiny využijete ke krmení hospodářských zvířat nebo je prodáte u obchodníků.

Chov zvířat

Na vaší navržené farmě můžete chovat krávy, ovce, prasata, slepice nebo koně. Každý druh zvířat má vlastní potřeby a vyžaduje jinou péči. Novým druhem v této hře jsou koně. Ty musíte krmit a denně na nich jezdit, abyste jim zvýšili kondiční level a prodali je se ziskem. Každý kůň při koupi dostane automaticky jméno, které změníte v nabídce zvířat. V jednu chvíli můžete vlastnit maximálně 16 koní.

Zemědělská technika

Hra nabízí stovky strojů a techniky s detailně zpracovaným interiérem i exteriérem od nejznámějších výrobců, mezi které určitě patří John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a další. Technika a stroje jsou rozděleny do kategorií podle zaměření. Můžete si je koupit nebo za určitý poplatek pronajmout. Většina nabízí možnost přizpůsobení barvy nebo jiných vlastností.

Lesní hospodářství

I když je farmářský simulátor prioritně zaměřen na chov hospodářských zvířat a pěstování zemědělských plodin, nechybí ani možnost těžit dřevo pomocí strojů a zařízení k tomu určených. Vytěžené dřevo lze zpracovat na štěpku nebo jej v celku prodat na pile. Odlesněné území využijete k vytvoření nového pole. Nechybí ani možnost opětovné výsadby stromů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Simulátory
Lokalizace česká

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Farming Simulator 19 Platinum Edition PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno