4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Akční FPS hra Far Cry 6 je určena pro herní konzoli PlayStation 5. Příběh hry vás zavede na fiktivní ostrov nazývaný Yara, který je inspirován prostředím Kuby. Vaší postavou bude Dani Rojas, přičemž si můžete zvolit charakter muže nebo ženy. Vašim cílem je bojovat za zlepšení ekonomické krize a nadějnou svobodu, které jsou utiskované diktaturou Antona Castilla a jeho syna Diega. Těšit se můžete na neustálou akci, napětí, krásné grafické zpracování a nové způsoby boje, kterým se budete muset přizpůsobit, pokud chcete přežít a zvítězit. Kromě klasického režimu kampaně se nabízí online kooperace pro 2 hráče.

Recenze na hru Far Cry 6

Bojujte za svobodu

Hra Far Cry 6 je dalším pokračováním legendární herní série plné napětí, akce a skvělého příběhu. Tentokrát se bude děj odehrávat na fiktivním ostrově Yara, který je inspirován prostředím Kuby. Vy, jako postava Dani Rojas, budete mít jediný úkol - postavit se krutému diktátorskému režimu, bojovat za svobodu a lepší život pro lidi.

Spojte se a veďte odboj

Ostrov je rozdělen na skupinky lidí, kteří žijí vlastní životy, ale každý z nich touží po jednom - po spravedlnosti a svobodě. Zatímco ti, kteří se ukrývají a žijí ve strachu, druzí si užívají bohatý a spokojený život pod ochranou diktátora Antona Castilla a jeho syna Diega. Lidé mohou držet s vámi a pomoci vám v tomto těžkém boji za vítězstvím. Je jen na vás, jak to dopadne.

Z divočiny do velkých měst

Pokud jste hráli předešlé díly Far Cry, tam se děj odehrával většinou v ostrovní divočině. Tentokrát zažijete akci z pohledu první osoby i v podání přestřelky v hlavním městě Esperanza, které je plné velkých budov a nebezpečných uliček.

Buďte o krok vpřed

Ve hře si budete moci vyrábět a vylepšovat zbraně. Můžete tak získat výhodu oproti nepříteli, díky čemuž můžete zvítězit. Taktika boje a útoku je jen na vás.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry FPS, Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Far Cry 6 hra pro PS5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Zdeněk

28. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáOndřej

31. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí