Fallout 76 - XBox One hra

Online RPG hra Fallout 76 pro herní konzoli Microsoft Xbox One je dodávána na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci. Děj se odehrává 25 let po dopadu bomb. Hrát můžete samostatně nebo spolupracovat s ostatními hráči. Post-nukleární svět je zasazen do prostředí Západní Virginie, která disponuje 6 odlišnými oblastmi. Každý region se vyznačuje různými riziky i odměnami. Hra nabízí inovativní konstrukční a montážní mobilní platformu (C.A.M.P). Ta vám poskytne přístřeší, zásoby i bezpečnost. Ve vytvořeném táboře můžete zřídit obchod a vyměňovat získané předměty. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 11 %

Popis produktu

Prostředí

Post-nukleární svět je zasazen do prostředí Západní Virginie. Ta nabízí 6 odlišných oblastí. Každý region má svá rizika i odměny. Mezi objevenými místy se můžete za poplatek rychle přemisťovat. Jeho výše závisí na vzdálenosti i od zkušenostní úrovně hráče. Cestování do tábora, krytu a k vašim týmovým spoluhráčům je zdarma.

Spolupráce

Hru můžete hrát samostatně nebo spolupracovat s ostatními hráči. S nimi budete komunikovat pomocí hlasu nebo přes emoti ikony. Spoluhráči vám pomohou při prohledávání světa i se zabíjením nepřátel. Při těchto činnostech, kromě surovin potřebných k přežití, můžete najít i části odpalovacího kódu. Po jeho zkompletování získáte přístup k nejvyšší zbrani - jaderným střelám. Ty vám pomohou vyhladit nepřátelské týmy. Navíc na takto zničeném území se nacházejí vzácné a cenné zdroje, které využijete při vylepšování vašeho tábora i zbraní.

Stavba tábora

Přežití v pustině vám usnadní inovativní konstrukční a montážní platforma (C.A.M.P.) Ta poskytne přístřešek, zásoby i bezpečnost. Ve vašem vybudovaném táboře můžete zřídit obchod, ve kterém budete vyměňovat předměty s ostatními. Musíte být však opatrný v tom, koho si k sobě pozvete, protože někteří hráči nebudou přátelští a mohou vás okrást.

Přežití

Chcete-li v tomto nehostinném světě přežít, musíte se o sebe a vaše vybavení náležitě starat. Každá položka, kterou s sebou nesete, má svoji hmotnost. Proto se při každém nalezeném předmětu musíte rozhodnout, zda ho potřebujete nebo ne. Používané nástroje a zbraně podléhají opotřebení, což znamená, že je budete pravidelně opravovat.

Vylepšování postavy

Na začátku hry si vytvoříte postavu. Na výběr budete mít z množství úprav. Schopnosti postavy vylepšujete pomocí systému S.P.E.C.I.A.L. Ten je rozdělen do šesti kategorií (síla, vnímání, vytrvalost, charisma, inteligence, obratnost a štěstí). Jakmile opustíte bunkr, získáte přístup do Atomového obchodu. V něm za Atomy nakoupíte nové oblečení nebo vizuální vylepšení na vaše zbraně. Atomy na nákupy v tomto obchodě dostanete za splnění výzev.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční, RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Bethesda s
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: RPG, Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí, vulgárnosti, sex, drogy
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 16 g
Hloubka: 15 mm

Obsah balení

Obsah balení: Xbox One hra

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5055856420941

Všechny parametry

Recenze Fallout 76 - XBox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fallout 76 - XBox One hra